Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Codzienny EKO-horoskop

Codzienny EKO-horoskop

Kto ma problem z segregowaniem śmieci? A kto powinien ograniczyć spożycie mięsa? Drodzy Czytelnicy, zachęcamy Was do zerknięcia na dzisiejszy eko-horoskop. Nasza eko-wróżka wie o Was wszystko!

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama
EKO HOROSKOP baner

Horoskop dzienny: Wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

wodnik

Ktoś bliski uparcie próbuje przekonać Cię, że burger roślinny też może być dobrym pomysłem na obiad. Może warto go posłuchać? 

Horoskop dzienny: Ryby

Ryby (19.02-20.03)

ryby 1

Czy z Twojej łazienki nie dobiega dźwięk kapiącej wody? Wiemy, że Ryby lubią wodę, ale przy porannym myciu zębów pamiętaj o zakręceniu kranu!

Horoskop dzienny: Baran

Baran (21.03-19.04)

baran

Segregowanie śmieci może dziś przysporzyć Ci kilku kłopotów. Gdzie wyrzucić folię, a gdzie zużyte baterie? Zerknij na ściągę lub sprawdź w aplikacji. 

Horoskop dzienny: Byk

Byk (20.04-20.05)

byk

Wieczorem zapragniesz relaksu: lekkiej kolacji, maseczki z naturalnych składników i gorącej kąpieli. Wybierz prysznic, a planeta Ci za to podziękuje!

Horoskop dzienny: Bliźnięta

Bliźnięta (21.05-21.06)

bliźnięta

Nie odkładaj na później walki o czystość planety. Pij filtrowaną wodę zamiast tej butelkowanej i korzystaj ze zmywarki!

Horoskop dzienny: Rak

Rak (22.06-22.07)

rak

Zajrzyj do swojego kosza na śmieci. Ile tam plastiku! Podczas kolejnych zakupów pomyśl o tym, by wziąć ze sobą bawełniane torby i wybierz biodegradowalne opakowania. 

Horoskop dzienny: Lew

Lew (23.07-22.08)

lew

Zatroszcz się dziś o zwierzęta domowe. Przytul psa, pogłaszcz kota. Jeśli nie masz zwierząt pamiętaj, że możesz przekazać 1% podatku na wybrane schronisko. 

Horoskop dzienny: Panna

Panna (23.08-22.09)

panna

Dziś dobry dzień na porządki związane z żywnością. Zajrzyj do lodówki i sprawdź daty ważności poszczególnych produktów, niektóre proszą się o skonsumowanie!

Horoskop dzienny: Waga

Waga (23.09-22.10)

waga

Bliska Ci osoba właśnie podjęła decyzję o ograniczeniu spożywania mięsa. Może wraz z nią zostań fleksitarianem i spróbuj roślinnych zamienników? 

Horoskop dzienny: Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

skorpion

Dziś będziesz martwić się katastrofą klimatyczną. Masz jednak indywidualny wpływ na jej zatrzymanie! Wiesz, co robić: nie marnuj jedzenia, ogranicz konsumpcję, segreguj śmieci!

Horoskop dzienny: Strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

strzelec

Twoja marzycielska natura da dziś o sobie znać. Będziesz wyobrażał sobie świat bez ton plastiku i nietkniętą przyrodę. Zrób rachunek sumienia: czy działasz na rzecz ratowania klimatu? 

Horoskop dzienny: Koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01)

koziorożec

Obiecałeś sobie, że w nowym roku będziesz wybierał ekologiczne rozwiązania. Nie rzucaj słów na wiatr i już dziś wymień żarówki na energooszczędne!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.