Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Columbus Energy szuka nowych ekip instalacyjnych

Columbus Energy szuka nowych ekip instalacyjnych

Columbus Energy S.A., jako lider mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce, gwarantuje stabilne zatrudnienie w branży OZE. Współpracujący z firmą instalatorzy mają zapewnioną ciągłą i stabilną współpracę na terenie całego kraju. Tylko w kwietniu Spółka odnotowała montaż aż 1 mWp nowych mocy z paneli słonecznych.

750x200 doublebillboard zaproszenie big

Raport Columbus Energy S.A. za rok 2017 pokazuje, że Polacy chętnie inwestują w darmową energię ze słońca. Spółka w tamtym roku pobiła dwa rekordy i odnotowała ponad 1300 montaży instalacji fotowoltaicznych, które zainstalowali najlepsi specjaliści w naszym kraju.

Columbus Energy S.A. współpracuje z ponad 50 ekipami instalatorów. Zapewnia im ciągłość pracy, czyli 5 instalacji tygodniowo dla pojedynczej ekipy w pobliży miejsca zamieszania. Gwarantuje również opiekę koordynatora każdej instalacji, pewność dostawy kompletnego sprzętu do montażu, pomoc techniczną oraz harmonogram dostosowany do instalatora i klienta. Dzięki innowacyjnym Abonamentom na Słońce oraz profesjonalnej i kompleksowej obsłudze prosumentów, sektor fotowoltaiki dynamicznie rozwija się w Polsce.

Raport Międzynarodowej Agencji Energii Odnawialnej (IRENA) pokazuje, że liczba zatrudnionych w OZE w skali świata w 2017 roku przekroczyła 10 mln osób. W sektorze fotowoltaiki powstało już aż 3,4 mln stanowisk! Rozwój i sukcesy Columbus Energy S.A. udowadniają, że również w Polsce energia ze słońca to oszczędności dla wielu rodzin, zysk dla firm oraz stabilne miejsca pracy w sektorze OZE.

Columbus Energy S.A. w ofercie standardowej oferuje wydajne i ekologiczne panele monokrystaliczne Full Black. Instalują je najlepsi specjaliści zatrudnieni przez firmę, którzy znają systemy montażu PV na każdym pokryciu dachowym i rodzaju konstrukcji. Każdy z instalatorów posiada również uprawnienia SEP/UDT i doświadczenie przy pracach z urządzeniami elektrycznymi lub na wysokościach.

Firmie, za sprawą kompleksowej obsługi oraz kolejnym sukcesom, udało się wypracować rozpoznawalność marki oraz zbudować zaufanie wśród klientów i pracowników. Jako lider na rynku fotowoltaiki zamierza rozpowszechniać dobre praktyki i wypracowywać kolejne struktury sprzedażowo-organizacyjne. Cel to 10 000 instalacji rocznie, co przełoży się na stworzenie nowych miejsc pracy i intensywny rozwój sektora fotowoltaiki w Polsce.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.