Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Coraz bliżej święta! Wegański Mikołaj od Lindt

Coraz bliżej święta! Wegański Mikołaj od Lindt

Lindt wprowadza na rynek wegańską czekoladę w kształcie Mikołaja na bazie mleka owsianego. Mikołaj, jak na wegańską wersję przystało, jest „ubrany” w zielony strój i czapkę. To odpowiedź marki na zmieniające się potrzeby konsumenckie.

BANER MOBILEB1
Reklama

Wegański Mikołaj

Jeśli do tej pory mieliście problem, jaki słodki upominek na tzw. Mikołajki podarować wegańskim znajomym, przyjaciołom lub członkom rodziny, Lindt przychodzi z pomocą. Marka wypuściła bowiem wegański odpowiednik popularnej czekolady w kształcie Mikołaja przed tegorocznym sezonem świątecznym. Poza zielonym strojem Mikołaj z opakowania posiada okulary przeciwsłoneczne, telefon komórkowy i słuchawki.

Słodko i roślinnie

Produkt został stworzony według tego samego przepisu, co słodycze z serii HELLO. Wśród nich są dobrze przyjęte w zeszłym roku wegańskie batoniki o smaku solonego karmelu, orzecha laskowego i ciasteczek. Każdy został wyprodukowany z połączenia mleka owsianego i pasty migdałowej zamiast nabiału.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Coraz więcej producentów słodyczy sięga po mleko owsiane jako alternatywę mleka krowiego. Podkreślają, że nadaje ono wyrobom cukierniczym pożądany kremowy smak tradycyjnego mleka.

źródło: nowoscihandlowe.pl, livekindly.co

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.