Columbus Energy z Godłem Teraz Polska! Doceniona usługa Columbus Care

Columbus Energy – lider polskiego rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych – został odznaczony Godłem Teraz Polska. Spółkę wyróżniono za usługę Columbus Care, czyli pakiet kompleksowej obsługi klienta. Tym samym firma, jako pierwsza z branży energii odnawialnej, zapisała się w niemal 30-letniej historii konkursu.

Columbus Energy działa w obszarze odnawialnych źródeł energii – mikroinstalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych, firm oraz w ramach projektów farm PV. Spółka wprowadza do swojej oferty również dodatkowe technologie – moduły bifacjalne Glass-Glass dla instalacji gruntowych, pompy ciepła jako ekologiczne źródło ogrzewania, a w planach ma także dobór i montaż domowych magazynów energii i stacji ładowania dla pojazdów elektrycznych. 

Fotowoltaika od Columbus Energy

Teraz spółka Columbus Energy została odznaczona prestiżową nagrodą Teraz Polska za usługę Columbus Care. 

Konkurs Teraz Polska

Teraz Polska to konkurs, który wiąże się z uzyskaniem bardzo rozpoznawalnego w naszym kraju odznaczenia. Od lat wyróżniane są w nim firmy, produkty oraz przedsięwzięcia, których podstawowym wyznacznikiem jest jakość świadczonych usług. 

W bieżącym roku w gronie nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele branży budowlanej, kosmetycznej, farmaceutycznej oraz nowych technologii. Jak podkreślają organizatorzy “Po raz pierwszy w dotychczasowej historii Konkursu przyznano nagrodę firmie oferującej usługi w zakresie energii odnawialnej”.

Columbus Energy nagrodzony za wspieranie swoich klientów 

W przypadku Columbus Energy doceniono system opieki, jaki firma roztacza nad klientem, zarówno przed montażem instalacji fotowoltaicznej, jak i na długo po nim.

Columbus Care jest usługą, której celem jest wsparcie klienta niemal na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę. Spółka dobiera moc instalacji do indywidualnych potrzeb rodziny, przygotowuje odpowiedni projekt techniczny, pomaga w pozyskiwaniu środków z rządowego programu Mój Prąd oraz pośredniczy w kontakcie z zakładem energetycznym. Zapewnia również szybki montaż przez certyfikowaną ekipę instalatorów. Istotną częścią usługi jest także długa, 15-letnia Gwarancja Totalna na całą instalację fotowoltaiczną i stały monitoring produkcji energii. 

Ponad 17 000 klientów w całej Polsce. Columbus Energy liderem rynku mikroinstalacji

Columbus Energy może pochwalić się ponad 17000 zadowolonych klientów, wśród których są właściciele domów jednorodzinnych, rolnicy i firmy. W swoim portfelu mocy OZE ma również projekty farm fotowoltaicznych, w tym 12,5 MW zrealizowane już w 2019 roku. 

Dynamiczna działalności widoczna jest w raportach okresowych Spółki. 126 milionów skonsolidowanego przychodu i 18 milionów złotych brutto to pułap, jaki Spółka osiągnęła w I kwartale 2020 roku. Aktualnie Grupa Kapitałowa Columbus Energy S.A. na giełdzie wyceniana jest na 1,5 miliarda złotych. 

Źródło: terazpolska.pl