Enea wychodzi z ofertą w kierunku Prosumentów

Firma Enea przygotowała ofertę dedykowaną dla osób, które chciałyby stać się prosumentami energii elektrycznej. Oferta ENERGIA+ Fotowoltaika składa się z kompleksowej obsługi klienta, audytu i doboru instalacji fotowoltaicznej. Jak zapewnia Enea skorzystanie z oferty zapewni korzyści finansowej w postaci szybkiego zwrotu inwestycji w instalację PV.

Fotowoltaika od Columbus Energy

W ramach proponowanej przez Eneę oferty sprawdzane będą warunki lokalizacyjne, co pozwoli na dobór optymalnej instalacji fotowoltaicznej. Firma oferuje także wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na instalację oraz kompletną obsługę całej inwestycji w ramach umowy i oferty ENERGIA+ Fotowoltaika.

Partnerem Enei jest HelioExperts. Firma ta zajmuje się dostarczaniem i instalacją modułów PV a także serwisem pogwarancyjnym instalacji. Za pozostałe element obsługi Prosumenta odpowiadać będzie Enea.

Dyrektor Departamentu Sprzedaży w firme Enea tak opisuje ofertę: „Decydując się na podpisanie umowy Klient skorzysta w pełni ze wszystkich zalet oferty Energia+ Fotowoltaika. W ramach oferty Energia+ Fotowoltaika zapewnimy doradztwo, przygotowanie projektu oraz dostawę i montaż kompletnego systemu paneli fotowoltaicznych. Dajemy komfort obsługi, ale także dbamy o czas naszych Klientów i dlatego w ramach oferty pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności. (…)Oferta Energia+ Fotowoltaika przygotowana została w taki sposób, aby Klient nie tylko mógł szybko poznać korzyści z inwestycji w panele słoneczne, ale również otrzymał fachową pomoc w wyborze najlepszych dla niego rozwiązań”.

Obecnie z ofert skorzystać mogą klienci z obszaru dystrybucyjnego firmy Enea. Wystarczy skontaktować się z firmą na bezpłatny audyt fotowoltaiczny, który przeprowadzą specjaliści partnera Enei – HelioExperts. Na podstawie wyników audytu można dobrać odpowiednią instalację i oszacować jej koszty, co pozwoli na opracowanie projektu i wyznaczenie stopy zwrotu inwestycji w system PV.