Firma Smith Brothers zatrudnia specjalistów od wysokiego napięcia

Brytyjska firma energetyczna, Smith Brothers, bardzo aktywna w sektorze lądowej energetyki wiatrowej zakończyła nabór na trzy nowe stanowiska w ramach przygotowywania do rozrostu firmy. Są to stanowiska kierownicze związane między innymi z inżynierią systemów wysokiego napięcia.

Pierwszym zatrudnionym jest John Benson, inżynier z 30 letnim doświadczeniem w energetyce. Pracował od dotychczas dla firm takich jak Siemens, Freedom czy Anglian Water. W nowym miejscu pracy dołączy do zespołu zajmującego się rozwijaniem projektów dla bardzo wysokich napięć. Jak podaje firma, stanowisko to zostało stworzone z uwagi na wzrastające zainteresowanie tego rodzaju systemami.

Michael McLaughlin, drugi z zatrudnionych, będzie kierował projektami w Irlandii. Ma on doświadczenie w realizowaniu rozmaitych projektów w każdej skali, także wykorzystujących energię odnawialną. Wcześniej pracował dla Morgan Sindall, a także Balfour Beatty.

Ostatnim z zatrudnionych jest Dan Wagner. Jego zatrudnienie na kierowniczym stanowisku menedżera ds. operacyjnych jest de facto awansem – Wagner pracuje w Smith Brothers już od 2016 roku na stanowisku starszego menedżera projektów. Wcześniej przez 12 lat pracował w Electricity North West i dwa lata w Nothern Power Grid.

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

Szkoła w Żukowie samodzielnie produkuje energię elektryczną

Następny artykuł

Indie elektryfikują gospodarstwa najuboższych

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: , , , ,