#Hulajnogachallenge – 2 tydzień wyzwania!

Mamy 2 tydzień naszego wyzwania i wciąż śmigamy na hulajnogach! Wypracowałyśmy już stałe trasy dojazdu do i powrotu z pracy – co najlepsze, mijamy korki oraz bez większego problemu śmigamy po różnych nawierzchniach. W redakcji ŚwiataOZE jesteśmy na czas, nie poświęcając na dojazd więcej niż 20-35 minut i po drodze spalając zbędne kalorie. Ile się ich mniej więcej uzbierało? Licząc średnio, że podczas 3 km trasy z pomocą hulajnogi spala się około 160 kalorii, to w ciągu tygodnia dojazdu w obie strony Asia spala 1600 kalorii, w przypadku 5 km u Sylwii – to około 190 kcal x 2 x 5 dni czyli 1900 spalonych kalorii! Nie jest źle 🙂

Sylwia – hulajnoga model Nils Extreme HA230D

Relive ‘Droga do pracy – 10.04.’

Joanna – hulajnoga model Nils Extreme QD202

Relive ‘#hulajnogachallenge 10.04.’

Wkrótce wrzucimy nasze wstępne wrażenia i wyzwania po 2 tygodniach #hulajnogachallenge! Co sprawia nam frajdę, a co okazuje się codziennym kłopotem?

Sprawdź także:

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Polska firma wyprodukuje perowskitowe moduły fotowoltaiczne jeszcze w tym roku!

Przedstawiciele Saule Technologies poinformowali ostatnio, że zamierzają uruchomić pilotażową linię do produkcji perowskitowych modułów fotowoltaicznych. Zgodnie z założeniami w ciągu roku we Wrocławiu powstaną moduły o łącznej powierzchni 40 tys. m², przy czym rozmiar pojedynczego modułu wynosi 1 m².

Sosnowiec stawia na butelkomaty oraz wycofuje się z plastiku

Sosnowiec zainwestował w pięć automatów do recyklingu butelek PET oraz puszek aluminiowych. Stanęły one w różnych częściach miasta. Mieszkańcy wrzucając do nich butelki i puszki, współfinansują sosnowiecki sport – koszykówkę, hokej czy piłkę nożną. Każda oddana butelka to 10 groszy na ten cel. Jak się okazuje, do butelkomatów trafiło już około 50 tys. opakowań. Uzbierało się więc już około 5 tys. złotych.