#Hulajnogachallenge – 2 tydzień wyzwania!

Mamy 2 tydzień naszego wyzwania i wciąż śmigamy na hulajnogach! Wypracowałyśmy już stałe trasy dojazdu do i powrotu z pracy – co najlepsze, mijamy korki oraz bez większego problemu śmigamy po różnych nawierzchniach. W redakcji ŚwiataOZE jesteśmy na czas, nie poświęcając na dojazd więcej niż 20-35 minut i po drodze spalając zbędne kalorie. Ile się ich mniej więcej uzbierało? Licząc średnio, że podczas 3 km trasy z pomocą hulajnogi spala się około 160 kalorii, to w ciągu tygodnia dojazdu w obie strony Asia spala 1600 kalorii, w przypadku 5 km u Sylwii – to około 190 kcal x 2 x 5 dni czyli 1900 spalonych kalorii! Nie jest źle 🙂

Sylwia – hulajnoga model Nils Extreme HA230D

Relive ‘Droga do pracy – 10.04.’

Joanna – hulajnoga model Nils Extreme QD202

Relive ‘#hulajnogachallenge 10.04.’

Wkrótce wrzucimy nasze wstępne wrażenia i wyzwania po 2 tygodniach #hulajnogachallenge! Co sprawia nam frajdę, a co okazuje się codziennym kłopotem?

Sprawdź także:

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Płoną lasy Amazonii, Rosji i Hiszpanii. To efekt ludzkich działań i suszy

Płonący las deszczowy Amazonii można zaobserwować z kosmosu, rosyjskich torfowisk może się nie dać ugasić, a ogień na Gran Canarii strawił już ponad 10 tys. hektarów obszaru zalesionego oraz łąk. Bilans jest tragiczny. Obserwatorzy wskazują, że w porównaniu z tą samą porą rok temu nastąpił wzrost liczby pożarów o 84%.