Już dziś rusza kolejna edycja RE-Energy!

W warszawskim Centrum EXPO XXI już dziś rusza kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO! Wydarzenie potrwa dwa dni i będzie okazją do poruszenia najpopularniejszych tematów z zakresu OZE, elektromobilności, czy smart city.

Organizatorzy RE-Energy zapewniają, że wydarzenie otwiera wiele perspektyw – z jednej strony to międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami, z drugiej to strefa dialogu z rozbudowaną częścią merytoryczną, skłaniającą do dyskusji i poszukiwań innowacyjnych rozwiązań.

Fotowoltaika od Columbus Energy

W ramach RE-Energy odbędzie się również IX Międzynarodowa Konferencja „Fotowoltaika w Polsce”, której Sponsorem Srebrnym jest firma Columbus Energy. Dokładny plan otwarcia targów oraz poszczególnych wystąpień i paneli dyskusyjnych dostępny jest na stronie wydarzenia: http://reenergyexpo.pl/session/ix-miedzynarodowa-konferencja-fotowoltaika-w-polsce/

Organizatorzy w tegorocznej edycji przewidują również wręczenie nagród RE-energy w kategoriach, takich jak: osobowość branży, innowacyjna technologia, innowacyjny produkt czy tez najładniejsze stoisko. Dla gości zainteresowanych podniesieniem efektywności energetycznej budynków dostępna będzie Strefa Termo –  Termomodernizacja i Efektywność Energetyczna w Budownictwie, a w ramach Strefy Networkingu Biznesowego można będzie nawiązać kontakty biznesowe z partnerami z branży bądź klientami.

W imieniu organizatorów zapraszamy do Centrum EXPO XXI w Warszawie.