1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Konferencja „E-know. 4 żywioły. Człowiek 2050”

Konferencja „E-know. 4 żywioły. Człowiek 2050”

Uniwersytet Jagielloński we współpracy z Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej i Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie organizuje konferencję „E-know. 4 żywioły. Człowiek 2050”. Wydarzenie odbędzie się 16 listopada w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej w Krakowie.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Sprawdź swoją wiedzę o klimacie

Konferencję rozpocznie Krakowski Test Wiedzy o Klimacie. Jego celem jest oczywiście sprawdzenie wiedzy o klimacie, zmianach klimatu i możliwych działaniach zaradczych przez wszystkich uczestników, a poprzez to jej pogłębianie. W teście wezmą udział uczennice i uczniowi z krakowskich szkół.

Tuż po nim nastąpi uroczyste rozpoczęcie wydarzenia. Wykład inauguracyjny wygłosi Jasiek Mela, podróżnik i działacz społeczny.

Zobacz naszą relację z poprzedniej edycji:

Co w programie?

W programie konferencji znalazły się wystąpienia przedstawicieli uczelni na temat ekologicznych rozwiązań dotyczących monitorowania jakości powietrza, wody i zanieczyszczenia hałasem oraz panel naukowy „Wpływ zmian klimatu na przyszłość Krakowa”. Wśród dodatkowych atrakcji – pokazy 4 żywiołów, instalacje i prezentacje oraz warsztaty Life Plan Academy Fundacji Marka Kamińskiego.

Szczegóły na stronie: e-know.uj.edu.pl/

Portal świat OZE objął wydarzenie patronatem medialnym.

fot. materiały organizatora

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.