Konkurs plastyczny – Mój Fotowoltaiczny Dom

Konkurs plastyczny – Mój Fotowoltaiczny Dom

Narysuj swój wymarzony dom z instalacją fotowoltaiczną na dachu, zasilającą energią słoneczną domowe urządzenia elektryczne i wygrywaj atrakcyjne nagrody.

Firma Columbus Energy S.A. lider na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce, przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich fanów fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii. Konkurs plastyczny skierowany jest do wszystkich, nie tylko najmłodszych, a do wygrania jest m.in. wspaniały prezent na Gwiazdkę – rodzinny wyjazd dla 4 osób do Zakopanego.

Co trzeba zrobić aby wygrać?

Wykonaj dowolną techniką plastyczną pracę w formacie A3, która będzie przedstawiała Twój wymarzony dom z instalacją fotowoltaiczną na dachu. Zrób zdjęcie lub zeskanuj swoją pracę i dodaj ją na oficjalnym facebook’owym fanpage’u Columbus Energy S.A. Na pracy umieść koniecznie tag #abonamentnaslonce. Ze wszystkich nadesłanych prac jury konkursu wybierze najlepszą i nagrodzi 3-dniowym wyjazdem dla 4 osób do Willi Nałęcz w Zakopanem, drugie miejsce otrzyma 2-dniowy wyjazd dla 3 osób, a dwie kolejne osoby otrzymają solarny powerbank i zestawy firmowych gadżetów.

Konkurs trwa od wczoraj i trwa przez miesiąc do 17.12.2016. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od zakończenia regulaminowego terminu. Szczegóły i regulamin konkursu czytaj tutaj. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Przejdź do konkursu.

 

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Płuca pokażą Ci, czym oddychasz!

Od 14 listopada (Dzień Czystego Powietrza) kilka regionalnych komórek Polskiego Alarmu Smogowego wystawi instalacje z kilkumetrowym modelem ludzkich płuc, które będą filtrować powietrze. W zależności od poziomu zanieczyszczenia będą miały inny kolor. Akcja będzie trwać w kilku miastach.