Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Magiczny koncert Justyny Steczkowskiej w lesie

Magiczny koncert Justyny Steczkowskiej w lesie

Harmonia między cywilizacją a naturą pierwotną jest możliwa? Nowa płyta Justyny Steczkowskiej udowadnia, że tak! A zrealizowany między drzewami koncert dowodzi, że prawdziwa sztuka nie ingeruje w środowisko.

Reklama

Anielski głos z diabelską nutą

Justyna Steczkowska już od ponad 20 lat zachwyca swoim mocnym, a jednocześnie delikatnym głosem. Od momentu, kiedy to w 1994 roku wystąpiła w programie “Szansa na sukces”, piosenkarka doczekała się rzeszy oddanych fanów i czternastu studyjnych albumów. Mimo tak długiego stażu na scenie, artystka ciągle potrafi zaskakiwać. Tak jak teraz, kiedy postanowiła zagrać koncert w tajemniczej scenerii szeleszczącego boru. Wszystko po to, aby podkreślić magiczny klimat swojej nowej płyty „Maria Magdalena”.

Harmonijne dźwięki w leśnych ostępach

W podwarszawskim Nadleśnictwie Jabłonna 22 września nagrano event, który już 15 listopada o godz. 20.00. będziecie mogli zobaczyć na kanale Youtube Steczkowskiej.

https://www.youtube.com/channel/UC-tSBNYL6pjZ699MjmV4hcw

Całość będzie łączyła opowieść o pięknie polskich lasów utkana z utworów Justyny. Każdy będzie mógł poczuć magię na ekranie swojego komputera.

Z szacunkiem dla natury

Koncert odbył się z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności i szacunkiem dla leśnej fauny i flory. Muzycy zobowiązali się do przestrzegania uzgodnionych z nadleśniczym zasad. Władze leśne wybrały również dogodne miejsce na to wydarzenie.

Postanowiono więc zrezygnować z systemów głośnikowych – wszyscy występujący operują odsłuchem dousznym, a dźwięk nie przekracza 70 decybeli. Aby zniwelować ciśnienie akustyczne, ekipa była od siebie oddalona.

Aby nie generować zbędnych szumów, agregat prądotwórczy schowano w busie. 

Przygotowaliśmy kilka stanowisk z kocami przeciwpożarowymi, gaśnicami proszkowymi i pianowymi. Cała ekipa pracująca przy koncercie została przeszkolona jak zachowywać się w tego typu miejscach – zapewnia producent koncertu Łukasz Wojtanowski. – Zapewniamy, że teren lasu po koncercie jest w takim samym stanie jak przed wydarzeniem. Artyści oraz ekipa techniczna pracująca podczas koncertu zachowywała się z pełnym poszanowaniem przyrody i zwierząt.

Źródło: lasy.gov.pl

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.