Eko styl życia Magiczny koncert Justyny Steczkowskiej w lesie 13 listopada 2020 Eko styl życia Magiczny koncert Justyny Steczkowskiej w lesie 13 listopada 2020 Przeczytaj także Eko styl życia Kacze pchły w jeziorach. Jak rozpoznać świąd pływaków i się przed nim chronić? Wraz z nadejściem upałów wzrasta ryzyko wystąpienia tzw. świądu pływaków. Za tę nieprzyjemną dolegliwość odpowiadają mikroskopijne larwy pasożytów potocznie nazywane „kaczymi pchłami”. Chociaż nie stanowią poważnego zagrożenia dla zdrowia, lekarze ostrzegają, że mogą wywołać silne swędzenie i wysypkę. Eko styl życia Torf w ogrodnictwie: dlaczego szkodzi środowisku i czym go zastąpić? Wraz z rozwojem zrównoważonego ogrodnictwa instytucje środowiskowe zwracają uwagę na konieczność ograniczenia stosowania torfu doniczkowego. Choć jest on powszechnym składnikiem ziemi ogrodniczej, jego wydobycie wiąże się z degradacją torfowisk – jednych z najważniejszych magazynów węgla na Ziemi. Harmonia między cywilizacją a naturą pierwotną jest możliwa? Nowa płyta Justyny Steczkowskiej udowadnia, że tak! A zrealizowany między drzewami koncert dowodzi, że prawdziwa sztuka nie ingeruje w środowisko. Reklama Anielski głos z diabelską nutą Justyna Steczkowska już od ponad 20 lat zachwyca swoim mocnym, a jednocześnie delikatnym głosem. Od momentu, kiedy to w 1994 roku wystąpiła w programie “Szansa na sukces”, piosenkarka doczekała się rzeszy oddanych fanów i czternastu studyjnych albumów. Mimo tak długiego stażu na scenie, artystka ciągle potrafi zaskakiwać. Tak jak teraz, kiedy postanowiła zagrać koncert w tajemniczej scenerii szeleszczącego boru. Wszystko po to, aby podkreślić magiczny klimat swojej nowej płyty „Maria Magdalena”. Harmonijne dźwięki w leśnych ostępach W podwarszawskim Nadleśnictwie Jabłonna 22 września nagrano event, który już 15 listopada o godz. 20.00. będziecie mogli zobaczyć na kanale Youtube Steczkowskiej. https://www.youtube.com/channel/UC-tSBNYL6pjZ699MjmV4hcw Całość będzie łączyła opowieść o pięknie polskich lasów utkana z utworów Justyny. Każdy będzie mógł poczuć magię na ekranie swojego komputera. https://www.facebook.com/LasyPanstwowe/photos/a.10153786859897630/10158966374017630/?type=3 Z szacunkiem dla natury Koncert odbył się z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności i szacunkiem dla leśnej fauny i flory. Muzycy zobowiązali się do przestrzegania uzgodnionych z nadleśniczym zasad. Władze leśne wybrały również dogodne miejsce na to wydarzenie. Postanowiono więc zrezygnować z systemów głośnikowych – wszyscy występujący operują odsłuchem dousznym, a dźwięk nie przekracza 70 decybeli. Aby zniwelować ciśnienie akustyczne, ekipa była od siebie oddalona. Aby nie generować zbędnych szumów, agregat prądotwórczy schowano w busie. Przygotowaliśmy kilka stanowisk z kocami przeciwpożarowymi, gaśnicami proszkowymi i pianowymi. Cała ekipa pracująca przy koncercie została przeszkolona jak zachowywać się w tego typu miejscach – zapewnia producent koncertu Łukasz Wojtanowski. – Zapewniamy, że teren lasu po koncercie jest w takim samym stanie jak przed wydarzeniem. Artyści oraz ekipa techniczna pracująca podczas koncertu zachowywała się z pełnym poszanowaniem przyrody i zwierząt. Źródło: lasy.gov.pl Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.