Nadchodzi Cleantech Revolution Tour

Nadchodzi Cleantech Revolution Tour

Kolejna edycja cyklu konferencji organizowana przez portal CleanTechnica zbliża się wielkimi krokami. Cleantech Revolution Tour zaskakuje nowatorską formułą łączenia miast i środowisk. Zaczynamy od połączenia Berlina i Wrocławia już 27-29 czerwca. Później będą jeszcze Warszawa-Łódź, Bratysława-Belgrad i w wersji „solo” Słupsk i Kijów.

Portal ŚwiatOZE patronuje wydarzeniu. Wkrótce więcej szczegółów oraz miła niespodzianka dla naszych czytelników – darmowe wejściówki oraz priorytetowe jazdy testowe, a dla osób zainteresowanych oboma dniami konferencji – nawet jedno miejsce w transporcie za pomocą Tshuttle.co czyli transport TESLĄ S z Berlina do Wrocławia.

W Berlinie zaczniemy nietypowo od spotkań networkingowych wieczorem 27 czerwca. Następnego dnia przyjdzie czas na prezentacje i dyskusje panelowe z ekspertami, którzy na co dzień wyznaczają kierunki myślenia o zachodzącej na naszych oczach rewolucji energetycznej, motoryzacyjnej i cywilizacyjnej. Po południu chętnych przewieziemy Teslą Shuttle do Wrocławia (prawdziwa gratka – liczba miejsc ograniczona), gdzie 29 czerwca czeka nas cały dzień prezentacji i dyskusji w doborowym towarzystwie. Edycja Berlin-Wrocław odbędzie się pod hasłem The Future is Now: Surf the Cleantech €-Wave – porozmawiamy jak i w co zainwestować swój czas i pieniądze w świecie energii odnawialnych.

Planujemy poruszyć następujące tematy:

  • samochody autonomiczne – budowa i rozwój technologii
  • badania rynku klientów samochodów elektrycznych
  • co się dzieje u producentów samochodów w obszarze EV – a dzieje się dużo
  • zapotrzebowanie na infrastrukturę ładowania dzisiaj i w roku 2025
  • baterie do samochodów elektrycznych
  • rynek autobusów elektrycznych w Europie i na świecie
  • boom na carsharing, ridesharing i taksówki elektryczne (dzisiaj i w roku 2025)
  • panele słoneczne i magazynowanie energii w Niemczech i w Polsce
  • sytuacja prawna i przeszkody elektromobilności w Polsce
  • rozwój carsharingu i regulacje prawne

Poza tym zapewniamy świetną zabawę, inspirujące rozmowy i mnóstwo okazji na wymianę kontaktów oraz nawet nawiązanie współpracy biznesowej. Zeszły rok był niesamowity, a teraz wchodzimy jeszcze poziom wyżej. Zgodnie z głównym założeniem spotkań Cleantech Revolution Tour chcemy pomóc inwestorom, funduszom VC, przedsiębiorcom lub po prostu entuzjastom czystej energii odnaleźć pomysły, w które warto zaangażować czas i fundusze.

Z przyjemnością również ogłaszamy, że po raz kolejny jak partner wydarzenia dołącza do nas Nissan. Oto grono kluczowych partnerów Tesla Shuttle, Nissan, Janom, GreenWay, EV Volumes, The Beam, ELMO Carsharing oraz EV Obsession.