Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Perowskitowe cenniki na energię słoneczną! Czy to koniec papierowych cen w sklepach?

Perowskitowe cenniki na energię słoneczną! Czy to koniec papierowych cen w sklepach?

Brak baterii, szybkie aktualizacje cen, ogromny potencjał marketingowy. Polska firma oferuje perowskitowe cenniki na energię słoneczną. Zobacz, na czym polega ta wyjątkowa technologia!

BANER MOBILEB1
Reklama

Perowskitowe cenniki na energię słoneczną

Perowskity zyskują coraz większe zainteresowanie. Zamontowano je na m.in. fasadzie polskiego pawililonu na Expo 2020 w Dubaju. Czy rewolucja czeka teraz sklepy?

Nowy rodzaj elektronicznych etykiet na półki sklepowe jest już rzeczywistością i to bez baterii! Rozwiązanie Saule Technologies to przełomowa technologia, która łączy perowskitowy moduł słoneczny z wyświetlaczem e-ink o bardzo niskim poborze mocy. Moduły perowskitowe są w stanie wytwarzać energię w środowisku sztucznym i przy słabym oświetleniu.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Elektroniczne etykiety na półki od Saule Technolgies

Wysoce interaktywne i samoobsługowe cenniki zostały opracowane z myślą o łatwym i bezwysiłkowym zarządzaniu sklepem. Elektroniczne etykiety na półki mają na celu zwiększenie zadowolenia klientów z zakupów dzięki ulepszonemu zarządzaniu cenami i promocjami. 

Saule Technologies opracowuje drukowane atramentowo, ultracienkie i elastyczne ogniwa słoneczne oparte na perowskitach. Perowskitowe ogniwo słoneczne generuje moc pozwalającą na zmianę zawartości wyświetlacza nawet kilka razy dziennie!

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

– Ogniwa słoneczne na bazie perowskitów przez ostatnie sześć lat dogoniły sprawnością rozwijane od lat 70. ogniwa krzemowe. Wyróżniają się tym, że są ultralekkie, elastyczne, transparentne i ultracienkie – ogniwo perowskitowe ma grubość zaledwie jednej dziesiątej grubości ludzkiego włosa. Dzięki takim cechom, zastosowanie ogniwa może być szerokie. To zrewolucjonizuje rynek fotowoltaiczny – powiedział Artur Kupczunas, wiceprezes Saule Technologies S.A.

Więcej informacji o ofercie, dostępnych kolorach i rozmiarach cenników znaleźć można na stronie Saule Technologies. Chcesz wiedzieć więcej o perowskitach? Zobacz artykuł:

Źródło: sauletech.com

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.