Polska promuje najnowsze technologie w sektorze elektromobilności

Redakcja ŚwiatOZE.pl miała przyjemność udziału w targach Ekoflota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Są to pierwsze targi w Europie, które zaprezentowały w Polsce najnowsze technologie stosowane w sektorze elektromobilności. Świat motoryzacji w swoim rozwoju skierowany jest przede wszystkim w stronę paliw alternatywnych tj. „czystej energii”. Tematyczne targi są możliwością prześwietlenia sektora motoryzacyjnego pod względem nowoczesnych technologii. Czy elektromobilność będzie motywem przewodnim sektora motoryzacyjnego?

O organizacji Targów Ekoflota 2017 opowiada w specjalny komentarzu dla ŚwiatOZE.pl sam organizator targów, Piotr Wielgus. Polecamy naszą relację.

Fotowoltaika od Columbus Energy

W targach motoryzacyjnych wzięło udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem był rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas wydarzenia nastąpiły premiery wielu produktów europejskich. Targi są wyjątkowe ze względu na fakt, iż przedstawiają potencjał producentów polskich. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach targów.