Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Pompy ciepła Hisense Hi-Therma – wydajność, innowacyjność oraz kompleksowy komfort

Pompy ciepła Hisense Hi-Therma – wydajność, innowacyjność oraz kompleksowy komfort

Pompy ciepła Hisense Hi-Therma – wydajność, innowacyjność oraz kompleksowy komfort

Artykuł sponsorowany
Pompy ciepła Hi-Therma marki Hisense oferują efektywne i energooszczędne rozwiązania do ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej w pomieszczeniach. Poznaj wszystkie zalety tych urządzeń!

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Ekologiczny czynnik chłodniczy R32

Pompy ciepła Hisense Hi-Therma, wykorzystujące ekologiczny czynnik chłodniczy R32, spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej, dotyczące ograniczania wpływu na zmiany klimatu. To innowacyjne podejście pozwala na osiągnięcie nowych europejskich celów emisji CO2 i jednocześnie zapewnia wyższą wydajność.

Stabilna praca w ekstremalnych warunkach

Pompy ciepła powietrze-woda z serii Hi-Therma gwarantują stabilną pracę nawet przy temperaturze na zewnątrz wynoszącej -25°C. Modele typu Split, Monoblok oraz Integra mają wydajność od 4,4 do 16 kW. Jednostki te mogą podgrzewać wodę do temperatury 60°C, a zakres temperatury w trybie c.w.u. został zwiększony do 40°C, z możliwością osiągnięcia maksymalnie 75°C dzięki grzałce elektrycznej.

Najwyższa klasa energetyczna

Cała gama urządzeń Hi-Therma charakteryzuje się najwyższą klasą energetyczną A+++ w warunkach niskiej temperatury wody i klasą A++ w warunkach wody o średniej temperaturze. To przekłada się na realne oszczędności w rachunkach za energię, zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i korzystny wpływ na środowisko. Wszystkie modele są wpisane na listę ZUM, więc mogą brać udział w programach dotacyjnych.

image

Wysoka wydajność dzięki sprężarce inwerterowej

Zastosowanie wysokowydajnej podwójnej sprężarki rotacyjnej z falownikiem DC gwarantuje efektywne działanie systemu. Charakteryzująca się podwójną komorą ciśnieniową i symetrycznym położeniem, eliminuje wibracje i hałas przy niskich częstotliwościach. Producent wdrożył w tym przypadku rozwiązania zapobiegające problemom z olejem smarującym oraz separator gaz-ciecz.

Zintegrowane rozwiązania

System Hi-Therma może współpracować z zewnętrznymi źródłami ciepła, takimi jak kolektory słoneczne czy kocioł grzewczy. Dzięki dodatkowym źródłom ciepła możliwe jest zwiększenie efektywności energetycznej oraz zoptymalizowanie kosztów eksploatacji.

Wysokiej jakości zasobnik na wodę

Model Hi-Therma Integra jest wyposażony w nowoczesne komponenty składowe, takie jak: płytowy wymiennik ciepła o wysokiej sprawności, pompa o wysokim przepływie z silnikiem prądu stałego, grzałka elektryczna o 3 stopniach mocy, zasobnik c.w.u. o dużej pojemności oraz zabezpieczenie przed zamarzaniem wody.

Inteligentne sterowanie temperaturą

System Hi-Therma umożliwia niezależne sterowanie temperaturą w siedmiu pomieszczeniach poprzez czujniki temperatury lub termostaty pokojowe. Zastosowanie zestawu zaworu mieszającego pozwala na regulację dwóch oddzielnych obiegów grzewczych i dostosowanie temperatury do potrzeb użytkowników.

Schiessl pompy ciepla super

Cicha praca i tryb nocny

Pompa ciepła Hi-Therma może pracować w trybie cichej pracy z obniżonym o 8dB poziomem hałasu. Tryb nocny pozwala dostosować czas pracy zgodnie z potrzebami, przy obniżonym do 35 dB(A) poziomie ciśnienia akustycznego.

Intuicyjne sterowanie dotykowe

Kolorowy, dotykowy sterownik jest standardowo dostępny w jednostkach monoblok i opcjonalnie w jednostkach Split. Intuicyjne menu umożliwia łatwą konfigurację w 10 językach, w tym polskim, angielskim, niemieckim i francuskim. Oferuje funkcje wizualizacji zużycia energii, sterowania różnymi obiegami wody i pomieszczeniami, a także zaawansowany wyświetlacz parametrów. Dostępna jest także obsługa zegara tygodniowego i trybu wakacyjnego oraz tryby: ECO/Cichy/Nocny dostosowane do różnych potrzeb użytkowników.

Zdalne sterowanie przez aplikację

Producent oferuje możliwość sterowania pompą ciepła poprzez aplikację Hisense Smart APP. Dzięki adapterowi Hi-Mit, podłączonemu do Internetu przez bezprzewodową sieć LAN, użytkownicy mogą zarządzać systemem Hi-Therma za pomocą smartfona, zapewniając inteligentne zarządzanie energią oraz dostęp do danych dotyczących zużycia energii elektrycznej na każdy dzień, tydzień i miesiąc.

Artykuł sponsorowany.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.