Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Premierowa edycja Solar Energy Expo

Premierowa edycja Solar Energy Expo

Solar Energy Expo to międzynarodowe branżowe targi przemysłu odnawialnych źródeł energii. Dwa dni, 7 sekcji tematycznych, wielu wystawców z Polski i z zagranicy, liczne prelekcje i innowacyjne rozwiązania dla branży. Portal Świat OZE jest partnerem medialnym wydarzenia.

Reklama

Przestrzeń spotkań i promocji

Między 25 a 26 maja 2022 oku Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-ekspozycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, zagości odwiedzających i wystawców z sektora energii odnawialnej. Zakres branżowy targów będzie obejmował aż 7 sekcji tematycznych: fotowoltaika, technologie pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych, elektromobilność, elektrownie słoneczne, technologie solarne i pompy ciepła, magazyny energii, usługi.

Targi to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami oraz nawiązania relacji handlowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań biznesowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. To także niepowtarzalna okazja na szeroką promocję marki i sprzedaż sprzętu z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, geotermalnej oraz biomasy, a także rozwój własnego przedsiębiorstwa. Wśród obecnych na targach wystawców figurują firmy inwestycyjne, które są zainteresowane współpracą i rozwojem na polskim rynku OZE.

Prelekcje i szkolenia

Wydarzenie wzbogacą liczne prelekcje w ramach konferencji PIME ENERGY SUMMIT. Dodatkowo podczas imprezy będzie można wziąć udział w szkoleniach OZE. Pełny harmonogram wydarzeń towarzyszących, a także lista prelegentów, pojawi się już niedługo na stronie targów. Zapowiada się największe tego typu wydarzenie w Polsce, baza potencjalnych odwiedzających Solar Energy Expo to prawie 15 000 gości z kraju i zagranicy. Przybyli na wydarzenie goście będą mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach to także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność pieniędzy i czasu.

Międzynarodowe Targi Solar Energy Expo w Ptak Warsaw Expo to nie tylko wystawa, ale także liczne premiery rynkowe oraz źródło cennej wiedzy, napędzającej rozwój sektora OZE. Podczas Solar Energy Expo uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z usług doradców, uzyskać wsparcie prawne, a także znaleźć ofertę pracy w sektorze o ogromnym potencjale.

Więcej informacji na temat Solar Energy Expo znajdziesz na stronie wydarzenia.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.