Ruszyła rejestracja na Ogólnopolską Konferencję Naukową OZE – Energia przyszłości.

Ruszyła rejestracja na Ogólnopolską Konferencję Naukową OZE – Energia przyszłości.

Wydarzenie organizowane przez  Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL odbędzie się 24 kwietnia 2020 roku w Poznaniu. Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych rozwojem technologicznym w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. 

Energetyka odnawialna stała się ważnym tematem społecznym, politycznym, gospodarczym i medialnym. Jednak najważniejsze jest, aby za całym dyskursem publicznym stały rzetelne i kompleksowe badania naukowe, bo to wiedza pozwala na podejmowanie właściwych decyzji na wszystkich płaszczyznach. Istotność problematyki wpłynęła na wzrost zainteresowania środowiska naukowego tymi zagadnieniami, a postęp technologiczny przyczynił się do konieczności intensyfikacji badań.

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL zaprasza przedstawicieli środowiska naukowego, bezpośrednio i pośrednio zaangażowanych w badania dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii do przedstawienia swoich prac naukowych, przemyśleń i refleksji zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. 

Organizatorzy wierzą, że uczestnictwo pozwoli na identyfikację najbardziej istotnych problemów badawczych, merytoryczną dyskusję oraz na kontaktów, która przerodzi się w większą współpracę i wspólne projekty. Fundacja Tygiel dołoży wszelkich starań, aby Konferencja stała się miejscem spotkań przedstawicieli nauk technicznych, przyrodniczych i kierunków pokrewnych.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej http://www.konferencja-oze.pl/ . Rejestracja trwa do 31 marca 2020 roku. KONTAKT: [email protected], +48 733 933 416

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.