Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Smog – weź udział w ogólnopolskim badaniu. Razem możemy więcej!

Smog – weź udział w ogólnopolskim badaniu. Razem możemy więcej!

Platforma informacyjna Medsowa.pl zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim badaniu poświęconym jakości powietrza i problemowi smogu. Zebrane w ankiecie informacje pozwolą stworzyć ogólnopolski raport, a także zrealizować akcję edukacyjną „Miesiąc bez smogu”.

Reklama

Światowa Organizacja Zdrowia podkreśla, że zanieczyszczenie powietrza jest aktualnie jednym z najpoważniejszych zagrożeń środowiskowych dla zdrowia publicznego. Negatywne skutki smogu i oddychania powietrzem niskiej jakości możemy odczuwać przez wiele lat.

Aby zgłębić zagadnienie zanieczyszczeń powietrza i wiedzy o nich, platforma Medsowa.pl stworzyła anonimową ankietę, w której można wyrazić swoją opinię na temat smogu. Pytania dotyczą oceny stanu jakości powietrza, form ochrony przed smogiem i metod walki z nim oraz dostępności źródeł wiedzy, edukacji, jak i instrumentów wsparcia.

Ankieta dostępna jest tutaj.

Wyniki badania zostaną zaprezentowane w postaci ogólnopolskiego raportu i pomogą w przeprowadzeniu akcji „Miesiąc bez smogu”, której celem będzie promocja proekologicznych postaw w społeczeństwie. 

Więcej informacji o akcji dostępnych jest na stronie:  https://medsowa.pl/a/smog-wez-udzial-w-ogolnopolskim-badaniu-razem-mozemy-wiecej

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.