Tesla S w Warszawie w sieci taksówek iTaxi

Flota sieci iTaxi poszerzyła się o nowy samochód. Jest nim elektryczna Tesla S, która od końca lutego 2018 roku porusza się po Warszawie z logiem firmy taksówkarskiej. Co zrobić, żeby przejechać się tym unikatowym autem?

Teslę S w Warszawie można zamówić za pomocą aplikacji iTaxi lub przez infolinię firmy. W pierwszym przypadku oferowane auta elektryczne są oznaczone ikonką pioruna. Wśród nich znajduje się właśnie model Tesli, którą można zlokalizować i zamówić jako wersję „luksusową taksówki”.  Limit cenowy przejazdu wynosi 2,40 zł i aktualnie trwa promocja na usługi świadczone tym autem.

Natomiast w przypadku zamawiania przez telefon, to pracownik iTaxi przeprowadzi zainteresowanych przez różne opcje ofertowe. Dostępny jest np. wariant wynajmu Tesli S na godziny z kierowcą w wybranym terminie.

Fotowoltaika od Columbus Energy

iTaxi zamierza poszerzać swoją flotę o kolejne 100 samochodów elektrycznych, które będą dostępne w wersji premium, tak aby w ciągu 6-8 lat całkowicie przejść na pojazdy zasilane prądem. Wśród nich znajdą się również nowe egzemplarze Tesli S. Firma planuje także otworzyć w Polsce sieć ładowarek.

Taksówki iTaxi jeżdżą po wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Lublinie. Tesla S obecnie dostępna jest jedynie w Warszawie.