Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Znamy polskiego dystrybutora stacji ładowania Eway

Znamy polskiego dystrybutora stacji ładowania Eway

Znamy polskiego dystrybutora stacji ładowania Eway

Eway, producent i operator stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz Grodno S.A., czołowy dostawca kompleksowych rozwiązań prądowych, podpisały umowę o współpracy. Na jej mocy Grodno S.A. staje się oficjalnym dystrybutorem stacji ładowania Eway w Polsce.

Reklama

Firma Eway oferuje kompleksowe rozwiązanie dla elektromobilności – stacje ładowania i system operatorski. Swoją ofertę kieruje do zarządców bądź właścicieli parkingów, budynków mieszkalnych, hoteli, galerii handlowych i innych miejsc, gdzie kierowca samochodu elektrycznego parkuje kilka godzin lub dłużej. Dzięki strategicznej umowie spółek od teraz rozwiązanie Eway będzie dostępne dla biurowców i centrów handlowych w ponad 100 hurtowniach Grodno w całej Polsce oraz na platformie e-commerce dla klientów B2B. W ofercie znajdą się stacje naścienne oraz wolnostojące z pełną obsługą techniczną i księgowo-finansową. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Zanim rozpoczęły się prace nad ogólnodostępnym systemem ładowania samochodów elektrycznych (bez konieczności używania aplikacji, dostępnym dla każdego), firma Eway przeprowadziła szereg rozmów i audytów w różnych kategoriach obiektów publicznych. W procesie tworzenia systemu wzięły udział osoby zarządzające obiektami, parkingami i odpowiadające za utrzymanie ruchu na obiektach, a także kierowcy aut elektrycznych.

– Przeprowadzone przez nas badania potwierdziły, że kierowcy aut elektrycznych oczekują intuicyjnego, prostego procesu obsługi, który nie wymaga używania jakichkolwiek aplikacji. Zależy im także na bezpieczeństwie użytkowania stacji ładowania, łatwej płatności i otrzymaniu faktury natychmiast po zakończeniu ładowania. Wszystkie te warunki spełniają zaprojektowane przez nas stacje – mówi Karol Pawlak, Prezes Eway.

Źródło: informacja prasowa – Eway

Fot. Eway

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.