Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Codzienny EKO-horoskop: 24.03.

Codzienny EKO-horoskop: 24.03.

Już zajrzeliście we wszystkie kąty swojego domku i zastanawiacie się, gdzie jeszcze mogłyby zawędrować Wasze stopy? Może warto wybrać się na wycieczkę online? Nasza eko-wróżka dziś taką podróż poleca szczególnie Strzelcom. A jaki Wy macie na dzisiaj eko-horoskop?

Reklama
EKO HOROSKOP baner

Horoskop dzienny: Wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

wodnik

W najbliższych dniach spędzisz dużo czasu w domu. Może warto sięgnąć po jakąś ciekawą lekturę poświęconą walce z kryzysem klimatycznym? Wiele z nich można teraz przeczytać za darmo online!

Horoskop dzienny: Ryby

Ryby (19.02-20.03)

ryby 1

Dziś długo będziesz zastanawiał się, jak spędzić przyjemnie czas w domu. Jeśli masz psa, jesteś w doskonałej sytuacji – możesz z nim wyjść na spacer i cieszyć się chwilą na świeżym powietrzu. Czy wiesz, że w Hiszpanii ludzie wypożyczają sobie psy, by móc przejść się po parku? Taki spacer kosztuje nawet 25 euro! 

Horoskop dzienny: Baran

Baran (21.03-19.04)

baran

Dziś po otwarciu lodówki dojdziesz do wniosku, że czas zrobić kolejne zakupy na kilka dni. Dobrze się nad tym zastanów! Możesz wybrać produkty wegetariańskie – pasty, smarowidła z tofu, które w smaku przypominają smalec, a na obiad wybrać roślinne pulpety. Ograniczenie mięsa w czasach pandemii dobrze wpływa na nasze zdrowie. 

Horoskop dzienny: Byk

Byk (20.04-20.05)

byk

Jeśli masz swój dom i do tej pory wahałeś się, czy skorzystać z dofinansowania „Mój prąd” na panele fotowoltaiczne, to czas podjąć dobre decyzje. Czysta energia ze słońca to oszczędność i dbałość o przyszłość planety. 

Horoskop dzienny: Bliźnięta

Bliźnięta (21.05-21.06)

bliźnięta

Jesteś osobą, która wszystko analizuje dwa razy – pomyśl więc, jak w najbliższych dniach przyczynić się do ratowania planety.  Może warto stosować domowe detergenty zamiast tych ze sklepu? Może peeling z kawy i cukru zamiast specyfiku z drogerii? Spróbuj!

Horoskop dzienny: Rak

Rak (22.06-22.07)

rak

Zastanów się, czy Twoje kosze na śmieci nie proszą się o dokładniejsze segregowanie odpadów. Przyznaj się, ile razy wyrzuciłeś coś do zmieszanych, bo nie wiedziałeś, który pojemnik jest właściwy? No właśnie! Warto znać zasady i wyrzucać śmieci zgodnie z ich przeznaczeniem!

Horoskop dzienny: Lew

Lew (23.07-22.08)

lew

Waleczny lew natychmiast chciałby zakasać rękawy i sam stanąć do walki z koronawirusem – nie lubi siedzieć w domu, a sytuacja izolacji kojarzy mu się z więzieniem. Musisz się jednak dostosować do nowych warunków. Może ugotujesz coś pysznego z dostępnych warzyw? Dieta roślinna jest zdrowa nawet dla Lwa!

Horoskop dzienny: Panna

Panna (23.08-22.09)

panna

Racjonalna Panna sprawdziła już wszystkie statystyki i wie, że katastrofa klimatyczna to nie żarty. Jesteś osobą, którą przekonują liczby i fakty, nie ulegasz emocjom, drażnią Cię fake newsy. Twoja wiedza na temat współczesnych zagrożeń klimatycznych jest szeroka, może podzielisz się nią w internecie? 

Horoskop dzienny: Waga

Waga (23.09-22.10)

waga

Choć dziś w całym kraju dopisuje pogoda, to martwisz się o stan powietrza – nic dziwnego, w końcu eksperci przypominają, że na atak koronwirusa są również narażeni ludzie, którzy oddychają zanieczyszczonym powietrzem. Może po ustaniu pandemii zaczniesz aktywnie działać w walce ze smogiem? 

Horoskop dzienny: Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

skorpion

Do tej pory całkiem dobrze radziłeś sobie z wyjątkową sytuacją na świecie, ale dziś jesteś przejęty tym, co stanie się po zakończeniu pandemii. Chciałbyś, by politycy poważnie potraktowali słowa ekologów i wprowadzili ideę „zielonego ładu”. Podpisz odpowiednie petycje w tej sprawie, Twój głos ma sens!

Horoskop dzienny: Strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

strzelec

Dziś Strzelce są w wyjątkowo kiepskim nastroju – rządowe obostrzenia, które zakazują mu wypraw w nieznane, są naprawdę dotkliwym ciosem. Ale Strzelec wie, że to jego obywatelski obowiązek. Może odwiedzisz rajskie wyspy online? Wystarczy pomyśleć o jakimś pięknym zakątku i obejrzeć go na Google View. 

Horoskop dzienny: Koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01)

koziorożec

Lubisz przyrodę i zieleń,  a do tej pory nie miałeś czasu na założenie swojego warzywnika. Teraz jest to możliwe! Możesz zasiejesz rzeżuchę, zamówisz parę sadzonek, które można hodować nawet na balkonie? Z pewnością nie pożałujesz, a opieka nad domowym ogródkiem to sama przyjemność!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.