Dodatkowa wypłata dla polecających produkty OZE

Zarejestruj się

Columbus Energy S.A. daje najwięcej miejsc pracy w branży OZE

Columbus Energy S.A. daje najwięcej miejsc pracy w branży OZE

Columbus Energy S.A., jako lider rynku fotowoltaiki, gwarantuje stabilne zatrudnienie w branży OZE w Polsce. Firma realizuje inwestycje dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W kwietniu współpracujący z nią instalatorzy zamontowali 1 mWp nowych mocy z paneli słonecznych. Spółka gwarantuje swoim ekipom długą współpracę i wieloletnie kontrakty. 

Polacy coraz chętniej inwestują w darmową energię ze słońca. Potwierdza to raport Columbus Energy S.A. za rok 2017, który pokazuje, że spółka pobiła dwa rekordy i odnotowała ponad 1300 montaży instalacji fotowoltaicznych. Zamontowali je najlepsi specjaliści w Polsce.

Columbus Energy S.A. współpracuje z instalatorami, którzy doskonale znają systemy montażu PV na każdym pokryciu dachowym i rodzaju konstrukcji. Każdy z fachowców posiada również uprawnienia SEP/UDT i doświadczenie w pracy z urządzeniami elektrycznymi lub na wysokościach. Dodatkowo firma przeprowadza szkolenie produktowe. Dzięki temu możliwe jest wdrażanie w polskim sektorze fotowoltaicznym najnowszych technologii – wydajniejszych paneli monokrystalicznych Full Black, które Columbus Energy S.A. sprzedaje w ofercie standardowej w całej Polsce.

Reklama

Raport za rok 2017 Międzynarodowej Agencji Energii Odnawialnej (IRENA) pokazuje, że liczba osób zatrudnionych w OZE w skali świata przekroczyła 10 mln. Najwięcej z nich znalazło pracę w sektorze fotowoltaiki – powstało aż 3,4 mln stanowisk. Columbus Energy S.A. instalatorom w Polsce gwarantuje ciągłość pracy, czyli 5 instalacji tygodniowo dla pojedynczej ekipy, co przekłada się na stały zysk z wykonywanych zleceń w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Dodatkowo firma zapewnia również opiekę koordynatora każdej instalacji, dostawy kompletnego sprzętu do montażu, pomoc techniczną oraz harmonogram dostosowany do instalatora i klienta.

Z Columbus Energy S.A. współpracuje obecnie ponad 50 ekip instalatorów. Rozpoznawalność marki firmy oraz zaufanie wśród klientów i pracowników to gwarancja stabilnej pracy w sektorze OZE w Polsce. Cel 10 000 instalacji rocznie, który zapowiedział w raporcie rocznym prezes Columbus Energy S.A., jest możliwy do wykonania dzięki innowacyjnym Abonamentom na Słońce oraz kompleksowej obsłudze prosumentów.

1 mobile1 baner
Reklama

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.