Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Dotacje do pomp ciepła. Przegląd dofinansowań w 2022 roku – darmowy webinar 

Dotacje do pomp ciepła

Dotacje do pomp ciepła. Przegląd dofinansowań w 2022 roku – darmowy webinar 

Pompy ciepła są dziś jednym z najtańszych źródeł ogrzewania. Wybierają je zarówno właściciele starszych domów jak i tych nowo budowanych. Jak obniżyć cenę inwestycji? Z pomocą przychodzą dotacje do pomp ciepła. Na ile wsparcia można liczyć decydując się na wymianę starego kotła, a na ile wybierając pompę do nowego domu? Na te pytania odpowie ekspert firmy Columbus podczas darmowego webinaru 31 maja 2022 roku.

Reklama

Dotacje do pomp ciepła – webinar

Ceny węgla, gazu czy drewna w ostatnich miesiącach poszły drastycznie w górę. Co więcej, na rynku jest problem z dostępnością tych surowców. Nic dziwnego, że coraz więcej właścicieli domów myśli o uniezależnieniu się od tradycyjnych paliw, na rzecz odnawialnych źródeł energii, które są ogólnodostępne i darmowe.

Badania Instytutu Fraunhofera wskazują, że pompy ciepła są najbardziej efektywnymi urządzeniami grzewczymi. W czasie niepewnej sytuacji na rynkach energetycznych, pompa ciepła jest pewnym rozwiązaniem i stabilnym źródłem ogrzewania na lata.

Jeśli interesują Cię dotacje do pomp ciepła, już 31 maja 2022 roku o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie z ekspertką ds. OZE Anną Skoczeń, które poprowadzi redaktor portalu Świat OZE Bartosz Oleszko-Pyka.

Podczas webinaru dowiesz się, na jakie dotacje do nowoczesnych rozwiązań dla domu możesz liczyć w 2022 roku. 

Dlaczego warto wziąć udział w darmowym spotkaniu?

Wydarzenie skierowane jest zarówno dla właścicieli domów którzy planują wymianę źródła ciepła jak i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem urządzenia grzewczego do nowego domu. Podczas spotkania zostaną omówione programy dotacji do m.in. pomp ciepła, fotowoltaiki czy magazynu energii. 

Jeśli interesuje Cię, kto może otrzymać wsparcie, co trzeba zrobić, aby je otrzymać i jaką kwotę dofinansowania można uzyskać, ten webinar jest dla Ciebie.

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Kto może otrzymać wsparcie?
  • Jak otrzymać dofinansowanie do pompy ciepła?
  • Jakie dotacje i ulgi można uzyskać w 2022 roku?
  • Na jaką maksymalną kwotę dotacji możesz liczyć modernizując swój dom?
  • Co wiadomo o nowej edycji programu „Mój Prąd 4.0”?
  • Kto poprowadzi spotkanie?

Spotkanie dostępne jest za darmo. Zapraszamy do zapisania się pod tym linkiem.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.