Falownik+ i kW+ – nowa promocja na fotowoltaikę w Columbus Energy

2019 rok niekwestionowanie był rokiem fotowoltaiki w Polsce. Według danych Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej do sieci przyłączono około 104 tysiące mikroinstalacji fotowoltaicznych. Czy rok 2020 zapowiada się podobnie? Nowa promocja od Columbus Energy to jasny sygnał, że warto inwestować w ekologiczną i tanią energię słoneczną dla domu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Columbus Energy dokłada swoją cegiełkę do opłacalności inwestycji w fotowoltaikę. Dziś firma rusza z nową promocją ograniczoną czasowo do końca lutego 2020 roku. Teraz kupując mikroinstalację, dodatkowy 1 kW przyszli właściciele domowych elektrowni słonecznych dostaną za 2000 zł brutto. 1 kW w przypadku komponentów oferowanych przez Columbus Energy to 3 panele o mocy jednostkowej 325 Wp (łącznie 975 Wp).

Fotowoltaika od Columbus Energy

Ponadto w ramach promocji od firmy w gratisie można otrzymać falownik o większej mocy, co pozwoli rozbudować domową instalację fotowoltaiczną i w przyszłości z łatwością dostosować ją do rosnącego zapotrzebowania energetycznego.

W ramach kompleksowej obsługi klienta Columbus Energy stawia na: nowoczesną technologię – panele monokrystaliczne Full Black, w jednej cenie do wyboru od dwóch światowych producentów: LONGi Solar Half Cut PERC 315 Wp, Sunport MWT Back-Contact PERC 325 Wp, 15-letnią Gwarancję Totalną na wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej, najniższe finansowanie – RSSO 4,5% na 10 lat, oraz szybki montaż – do 10 dni, zgłoszenie do zakładu energetycznego i złożenie dokumentów o dotację Mój Prąd

Columbus Energy na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych obecne jest od prawie 6 lat. Jak dotąd firmie zaufało już prawie 8 tys. rodzin i przedsiębiorców w całej Polsce (dane na III kwartał 2019 r.).

Przypominamy, że inwestycji w domową energię słoneczną sprzyja również rządowy program Mój Prąd, w ramach którego można otrzymać 5000 zł dotacji, oraz tzw. ulga termomodernizacyjna – możliwość odliczenia mikroinstalacji od podatku.

Artykuł sponsorowany