Fotowoltaika dla każdego

Fotowoltaika dla każdego!

Czy wiesz, jak działają panele fotowoltaiczne i ile mógłbyś zaoszczędzić? Panele umieszcza się na dachu i dzięki promieniom słońca padającym na ich powierzchnię zrobioną z krzemu generuje się prąd – dzięki temu oszczędzasz już od pierwszego dnia funkcjonowania instalacji!

Statystyczna polska rodzina płaci co miesiąc 8 różnych rachunków na łączną kwotę 920 zł (wg ogólnopolskich badań TNS OBOP, kwiecień 2015). Dzięki panelom fotowoltaicznym każdy może obniżyć rachunek za prąd. By zapewnić energię elektryczną w domu jednorodzinnym potrzebne jest kilkanaście paneli fotowoltaicznych.

4-osobowa rodzina płaci miesięcznie około 200-300 zł za prąd, oznacza to, iż należy zainwestować w instalację fotowoltaiczną o mocy około 4 kWp. Ta elektrownia oferuje produkcję energii elektrycznej na poziomie 3900 kWh rocznie. Przy takiej mocy instalacji jesteśmy pewni, że produkcja zielonej energii w pełni pokryje zapotrzebowanie rodziny na energię elektryczną.

Nadprodukcja energii uzyskanej kiedy jesteśmy w pracy wróci do nas bezpłatnie wieczorem i zapewni nam oszczędności i poczucie stabilności dzięki nowej ustawie z 2016 roku.

Instalacje fotowoltaiczne można kupić inwestując swoje środki, czyli za gotówkę lub w kredycie bankowym albo wybrać możliwość montażu przez takie firmy jak Columbus Energy, które inwestują swoje pieniądze w instalacje i sprzęt i pobierają za to miesięczny abonament. Abonament na słońce jest dostępny  optymalnych pakietach skrojonych na miarę, już od 119 złotych miesięcznie!

Dowiedz się, czy na Twoim domu można zainstalować takie panele fotowoltaiczne i od kiedy możesz zacząć oszczędzać.

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej: