Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Gwarancja totalna w Columbus Energy

Gwarancja totalna w Columbus Energy

I kwartał 2017 roku to dla Columbus Energy S.A. okres dynamicznego rozwoju. Właśnie na początku br. Spółka wprowadziła do montażu nowe panele fotowoltaiczne o mocy 270 Wp. W II kwartale Columbus Energy nie zwalnia tempa i z końcem czerwca wprowadza rewolucyjną ofertę o nazwie „Gwarancja Totalna”.

Reklama

„Gwarancja Totalna” to  gwarancja obejmująca wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej od paneli PV przez inwerter, okablowanie, na systemie montażowym kończąc. Columbus Energy S.A. przedłuża gwarancję na te wszystkie elementy na okres 15 lat. Jest to rewolucyjna zmiana, gdyż do tej pory, każdy element konstrukcji posiadał osobną gwarancję od producenta, każdy na inny okres czasu. Przykładowo, gwarancja producenta na inwerter obejmowała okres 5 lat, natomiast paneli fotowoltaicznych – 12 lat. Od czerwca 2017 roku Columbus Energy przejmuję gwarancję poszczególnych producentów i przedłuża swoim klientom gwarancję na 15 lat.

Gwarancja Totalna to przełom w ofercie dla klientów indywidualnych montujących instalacje fotowoltaiczne. Dotychczas kupując instalacje, mieliśmy wprawdzie gwarancje, ale na poszczególne komponenty, na różny okres i u różnego producenta. To tak jakbyśmy kupili samochód i kiedy zepsuje się skrzynia biegów szukali jej producenta, a nie głównego producenta samochodu. Gwarancja Totalna daje właśnie taki komfort, że niezależnie od tego co może się wydarzyć właściciel instalacji jest chroniony przez całe 15 lat, w zakresie całkowitym, totalnym – powiedział Dawid Zieliński, Prezes Columbus Energy S.A.. – W Columbus Energy jesteśmy pewni producentów i dostawców z jakimi współpracujemy. Jesteśmy pewni też naszych instalatorów. Dlatego 15 letnia Gwarancja Totalna w naturalny sposób znalazła się w naszej ofercie – dodał Dawid Zieliński.

Całkowity koszt „Gwarancji Totalnej” to tylko 99 zł rocznie dla klientów Columbus Energy, którzy zdecydują się na instalację fotowoltaiczną w „Abonamencie na Słońce”. Dla klientów, którzy kupią instalację PV za gotówkę, Columbus Energy oferuję  jednorazowy wykup gwarancji za kwotę 1500 zł (dla instalacji do 5 kWp) i 2500 zł (dla instalacji od 5,01 kWp do 10 kWp). Dotychczas, możliwe było przedłużanie gwarancji poszczególnych elementów u poszczególnych producentów, jednakże było to bardzo kosztowne. Dla przykładu, przedłużenie gwarancji inwertera u producenta o 5 lub 10 lat, to jednorazowy wydatek kilku tysięcy złotych, w zależności od mocy falownika.

„Gwarancja Totalna” to przede wszystkim jakość przeprowadzonego serwisu, oszczędność czasu i pieniędzy. Wymiana sprzętu po upływie kilku lat może być trudna i kosztowna, Columbus Energy zapewnia wymianę zepsutego elementu szybko i bez dodatkowych kosztów. Ponadto, Spółka zapewnia porady najlepszych specjalistów w branży i fachową obsługę lidera na rynku fotowoltaiki w Polsce. Jednak, najważniejsze w „Gwarancji Totalnej” jest bezpieczeństwo i pewność, że przez 15 lat nasza instalacja fotowoltaiczna będzie pracować bez zarzutów, a w razie jakiejkolwiek awarii, Columbus Energy szybko i sprawnie usunie usterkę.

Instalacja fotowoltaiczna to generator oszczędności. To własna elektrownia słoneczna, dzięki której przez najbliższe przynajmniej 25 lat mamy pewność, że koszt kWh jest praktycznie stały. Energię elektryczną mamy za darmo, a regulujemy tylko komfortowy abonament. Warto więc ten 15 letni okres zabezpieczyć właśnie Gwarancją Totalną – podsumował Dawid Zieliński, Prezes Columbus Energy.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.