Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Ile zapłacisz za prąd w 2023 roku? Dowiedz się podczas eksperckiego webinaru

Ile zapłacisz za prąd w 2023 roku? Dowiedz się podczas eksperckiego webinaru

Zgodnie z tzw. ustawą w sprawie zamrożenia cen energii elektrycznej wyższe rachunki za prąd w 2023 roku ominą tych, którzy zmieszczą się w limicie rocznego zużycia. Ile wynosi limit i jak go osiągnąć? Czy zamrożenie cen prądu faktycznie ochroni portfele Polaków? Weź udział w bezpłatnym webinarze, by dowiedzieć się więcej i rozwiać swoje wątpliwości.

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Zamrożenie cen prądu czy faktycznie korzyść dla portfela?

20 października Sejm przegłosował ustawę o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku wprowadza mechanizm ceny maksymalnej stosowanej w rozliczeniach z uprawnionymi odbiorcami. Zamrożenie ceny prądu, które będzie obowiązywać od 1 grudnia do końca 2023 roku, to część tzw. Tarczy Solidarnościowej. Zgodnie z zapowiedzią rządu nowe przepisy przełożą się na brak wzrostu kosztów energii dla większości rodzin. Polacy w przyszłym roku poniosą podobne koszty za energię, jak w 2022, pod warunkiem zmieszczenia się w określonych limitach. Dodatkowo mogą skorzystać też z dodatku elektrycznego lub dodatku węglowego. Tak w skrócie możemy opisać wprowadzane zmiany.

Jeśli chcesz rozwiać swoje wątpliwości związane z tym tematem dołącz do bezpłatnego webinaru „Jak zmniejszyć do minimum pobór energii z sieci i oszczędzić nawet kilka tysięcy zł” organizowanego przez firmę Columbus. [kliknij w obrazek poniżej]

1100x539

Ekspercki webinar na temat cen energii

Łatwo pogubić się we wszystkich zmianach związanych z cenami energii i ustawie o limitach zużycia prądu. W czasie webinaru, który odbędzie się 27 października (czwartek) o godz. 18:00 dowiesz się więcej o ustawie zamrażającej ceny energii. Specjaliści opowiedzą o limitach dla poszczególnych gospodarstw domowych i wyjaśnią kto może skorzystać z dodatku energetycznego oraz kto otrzyma 10% obniżkę rachunku za prąd. Przeanalizują także rachunki „przeciętnego Kowalskiego”, na ich podstawie pokazując, o ile wzrosną opłaty za prąd w 2023 roku i jak można je obniżyć z nowoczesnymi rozwiązaniami dla domów. 

Podczas webinaru poznasz odpowiedzi na pytania:

  • Kogo obejmuje zamrożenie cen prądu w 2023 r.?
  • Czy limit 2000 kWh to dużo?
  • Kto może starać się o dodatek energetyczny?
  • Ile wyniesie rachunek za prąd w 2023 r.?
  • Ile kWh zużywają domowe urządzenia?
  • Jak zmniejszyć zużycie prądu w domu?
  • Jak fotowoltaika z magazynem energii wpływa na końcowe opłaty za prąd?

Na koniec organizatorzy zaplanowali sesję pytań Q&A.

Spotkanie poprowadzi Joanna Gil – Brand Manager Columbus, a na pytania będzie odpowiadał Marcin Kwiecień – Regionalny Kierownik Sprzedaży Columbus.

Dodatkowe bonusy

Live jest otwarty i całkowicie bezpłatny. Każdy, kto wypełni formularz oraz ankietę, którą dostanie po zapisie na webinar, ma szansę na to, że to właśnie jego rachunek zostanie przeanalizowany podczas spotkania online. Trzy wybrane osoby, które wypełnią ankietę, otrzymają paczkę gadżetów od firmy Columbus. Na tym nie koniec! Zapisując się na webinar, oprócz wiedzy możesz zdobyć także atrakcyjny bonus o wartości 3600 zł, który pomoże zoptymalizować korzyści z fotowoltaiki, a Twoja instalacja będzie gotowa na przyszłość.

źródło: materiały Columbus Energy

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.