Konferencja, jakiej jeszcze nie było!

Konferencja, jakiej jeszcze nie było!

Rozwój branży fotowoltaicznej w Polsce przyspieszył. W ciągu ostatnich dwóch lat wzrosło zainteresowanie ekologicznymi źródłami energii. Już w grudniu odbędzie się pierwsza edycja zgrywalizowanej konferencji dedykowanej branży OZE – WeLoveFoto.pl. 

W grudniu

W połowie ostatniego miesiąca roku kalendarzowego, czyli 15 i 16 grudnia odbędzie się jedyna w swoim rodzaju konferencja o nazwie WeLoveFoto.pl. Do warszawskiego Multikina zjadą się specjaliście z branży energii odnawialnej, fotowoltaiki, przedstawiciele firm i eksperci. WeLoveFoto.pl to wydarzenie dedykowane branży OZE.

Organizator przewiduje ok. 100 wystąpień i prelekcji wraz z sesją Q&A. Wystąpienia podzielone są na 16 obszarów tematycznych, a całą salę ma wypełnić ok. 800 osób. Oprócz paneli dyskusyjnych organizator przewidział strefę targowo-wystawową i panel producencki.

Tematy prelekcji zostały nadane przez samych autorów, warto zauważyć, że dyskusje będą się toczyć w wyznaczonych panelach tematycznych, ale to rozmówcy sami zdecydują, w jakim kierunku zmierzać będzie wystąpienie i późniejszy panel dyskusyjny.

Wśród prelegentów pojawią się m.in.: dr Sławomir Mentzen, dr Maciej Kawecki, Bogdan Szymański, Dawid Zieliński, Kamil Sankowski, Krzysztof Kochanowski oraz Rahim Blak. 

Konferencja i nie tylko

Opłata za uczestnictwo w konferencji obejmuje także i inne elementy: nocleg w hotelu, pełne wyżywienie wraz z napojami, imprezę integracyjną z open-bar’em, strefę fizjoterapeutyczną, masaże, ekologiczny pokaz pirotechniczny i inne atrakcje.

Organizatorami wydarzenia są:

  • Grupa Energy Marketing – właściciel marki EnergyMarketing.pl –  agencji reklamowej obsługującej branżę OZE i dostarczającej pełne spektrum Leadów,
  • Jak-Sprzedawac-Fotowoltaike.pl – firma, która zajmuje się profesjonalnym podnoszeniem kompetencji sprzedawców i całych działów handlowych w branży OZE. 

Link do wydarzenia na kanale LinkedIn.

Bilety do kupienia na stronie www.welovefoto.pl lub poprzez bezpośredni kontakt z Event Ticket Managerami: Joanna Król: 884-804-996, Jakub Koch 884-804-992.

Świat OZE jest partnerem medialnym wydarzenia.