Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Mój Prąd czy Czyste Powietrze – z której dotacji lepiej skorzystać? [webinar]

Mój Prąd czy Czyste Powietrze – z której dotacji lepiej skorzystać? [webinar]

Zainteresowanie inwestycją w fotowoltaikę i pompy ciepła w naszym kraju nie słabnie. Wsparcie niewątpliwie stanowią też programy rządowe. Jaką maksymalną dotację możesz otrzymać w 2023 roku? Który z programów – Mój Prąd czy Czyste powietrze będzie dla Ciebie bardziej opłacalny? Odpowiedzi na te pytania udzielą eksperci firmy Columbus podczas bezpłatnego webinaru. 

Wszystko, czego chcesz dowiedzieć się o dotacjach

Planujesz inwestycję w fotowoltaikę, pompę ciepła lub inne technologie z zakresu odnawialnych źródeł energiii i zastanawiasz się, z jakiej dotacji skorzystać? Każdy z funkcjonujących w naszym kraju programów wsparcia ma swoje kryteria i warunki, inne kwoty, terminy i sposób aplikacji. Łatwo się w tym pogubić.

Dlatego zapraszamy na spotkanie z ekspertami firmy Columbus, którzy wyjaśnią najważniejsze kwestie i warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać dofinansowanie. 

Bezpłatny webinar o dotacjach do OZE w 2023 ONLINE

“Policzyliśmy! Mój Prąd vs Czyste Powietrze. Sprawdź, z jakiej dotacji lepiej skorzystać.”

29 czerwca, godz. 18:00

Zapisz się na webinar

Mój Prąd czy Czyste Powietrze – case study

W trakcie spotkania omówione zostaną różne aspekty programów wsparcia, takich jak „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze”. Eksperci porównają warunki dotacji oraz przeprowadzą obliczenia, aby pokazać, ile można zyskać, decydując się na nowoczesne rozwiązania dla swojego domu. Dodatkowo pochylą się nad możliwościami otrzymania dofinansowania na pompę ciepła jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Eksperci odpowiedzą na pytania:

  • Z jakich dotacji dotyczących fotowoltaiki i pomp ciepła możesz skorzystać w 2023 r.?
  • Czy możesz skorzystać z dotacji jeszcze przed inwestycją?
  • Jak dobrać program dofinansowania do swoich potrzeb?
  • Mój Prąd czy Czyste Powietrze – którą opcję wybrać?
  • Jak w prosty sposób zwiększyć kwotę dotacji i uzyskać nowoczesne rozwiązania dla domu?
  • Czy inwestycja się opłaca? 

Spotkanie poprowadzą – Michał Kopyść, ekspert w zakresie energetyki odnawialnej z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży, w Columbus odpowiedzialny m.in. za szkolenia doradców, którzy na co dzień, szerzą wiedzę na temat ekologicznych źródeł pozyskiwania energii oraz Marcin Kwiecień, Regionalny Kierownik Sprzedaży Columbus, który dba o realizację strategii firmy, a także wdrożenie i utrzymanie najwyższego standardu spotkań z klientami. 

źródło: informacja Columbus

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.