1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Najlepsze produkty roślinne w 2020 roku – trwa głosowanie

roslinniejemy

Najlepsze produkty roślinne w 2020 roku – trwa głosowanie

Roślinny majonez, wegański stek, a może bezmleczny ser na pizzę? Jaki był Twój ulubiony produkt roślinny w 2020 roku? Jeśli masz swoje typy, zagłosuj w plebiscycie Roślinniejemy. Masz na to czas do 15 stycznia.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Raz, dwa trzy, ogórek patrzy

Z dnia na dzień obserwujemy roślinny przewrót w Polsce, a każdy, kto stosuje lub chce przestawić się w pełni na dietę bezmięsną, ma w czym wybierać. Według danych Nielsen, wartość rynku produktów roślinnych we wrześniu 2020 wyniosła aż 443 mln zł. I do tych statystyk zaliczamy już nie tylko marki, produkujące wyłącznie wege jedzenie, ale i coraz więcej firm, które do tej pory korzystały ze źródeł odzwierzęcych, a obecnie wzbogacają portfolio lub zupełnie przechodzą na produkcję roślinną.

Kampania na rzecz roślinnej Polski

Kampania Roślinniejemy skutecznie propaguje dietę roślinną w Polsce, zachęcając i zrzeszając zarówno jedzących, jak i produkujących roślinne wyroby. Z kampanii można dowiedzieć się sporo o aktualnym stanie weganizmu i wegetarianizmu w Polsce – poznamy tu zarówno najnowsze produkty, sondaże, analizy rynku, jak i wspaniałe i wartościowe przepisy. Na profilu społecznościowym toczą się rozmaite dyskusje na temat wielu kontekstów związanych z dietą roślinną. 

Głosowanie na najlepszy wege produkt

Pora dowiedzieć się co Polki i Polacy myślą na temat produktów roślinnych. Dlatego w ramach kampanii Roślinniejemy odbywa się sondaż! Głosy na najlepszy roślinny produkt 2020 roku można oddać w formularzu bezpośrednio na stronie Roślinniejemy. 

Kategorie w plebiscycie:

  • Najlepszy roślinny produkt 2020 roku,
  • Najlepszy roślinny debiut na rynku gastronomicznym w 2020 roku, 
  • Nowa marka roślinna i produkt z potencjałem na podbicie serc Polaków,
  • Game Changer, czyli marki, które w istotny sposób wpłynęły na zmiany na rynku produktów roślinnych w Polsce,
  • Nagrody Chefs for Change

W ostatniej kategorii zagłosuje wyznaczone jury, czyli przedstawiciele branży gastronomicznej. 

Organizatorzy zsumują zgłoszenia, a wyniki poznamy podczas oficjalnej gali online 28 stycznia. 

źródło: roslinniejemy.org

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.