Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Naturalnie zdrowych świąt!

Naturalnie zdrowych świąt!

Pogodnych, rodzinnych i zdrowych świąt – tego najczęściej sobie życzymy. My chcemy dodać – świąt w zgodzie ze sobą i poszanowaniem natury. 

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Pamiętajmy, że nasze codzienne decyzje i wybory wpływają na otaczający nas świat i środowisko naturalne. Z niecierpliwością czekamy na śnieg, zachwycamy się zapachem żywej choinki, rozpływamy przy smaku pierogów z grzybami. To wszystko natura. Dbajmy o nią, nie tylko od święta!

Ekoświęta – zainspiruj się

Na co dzień w naszym portalu poruszamy tematy ważne z punktu widzenia otaczającego nas świata – ochrona środowiska, klimat, odnawialne źródła energii, elektromobilność, prawa zwierząt, zrównoważony styl życia. Wszystko po to, by informować, ale też inspirować do działania.

W ramach przygotowań do świąt, dla naszych czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy „kalendarz”. 24 dni i 24 zadania, lub informacje do przemyślenia. Jeśli nie udało Ci się śledzić inspiracji na bieżąco, nic straconego. Zebraliśmy je w jednym miejscu. Czytaj i wprowadzaj w życie! Kliknij w obrazek poniżej.

ekoświęta

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.