Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Przyszłość zależy od nas. Kampania #GOFUTURE

Przyszłość zależy od nas. Kampania #GOFUTURE

Każdy z nas ma wpływ na to, jak będzie wyglądała przyszłość. A decydujemy o tym codziennymi wyborami. Jak według Ciebie będzie wyglądał świat za 30 lat? To pytanie, które w najnowszej kampanii zadaje firma Columbus, dostawca rozwiązań ekoenergetycznych. 

BANER MOBILEB1
Reklama

#GOFUTURE z Columbus

Według planów UE, do 2050 roku Europa ma stać się pierwszym neutralnym dla klimatu kontynentem, z zerową emisją CO2. Celem jest powstrzymanie zmian klimatycznych. Czy najbardziej ambitny na świecie planu redukcji emisji gazów cieplarnianych ma szansę się ziścić? 

Firma Columbus, w trosce o planetę postanowiła zapoczątkować w sieci dialog na temat tego jak chcemy, żeby wyglądał świat za 30 lat?. Do akcji włączyli się polscy influencerzy, aktorzy, muzycy i sportowcy, którzy opowiadają o swoim wyobrażeniu świata w 2050 roku. Nagrania dostępne są na profilach społecznościowych pod #GOFUTURE oraz na stronie kampani. Wypowiedzi gwiazd skłaniają do refleksji nad codziennymi wyborami każdego z nas i nad tym jaki wpływ na środowisko naturalne ma jednostka. 

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Nagraj film, a firma posadzi drzewo

Columbus nie od dziś dba o dobry klimat, rozwijając zieloną energię w całej Polsce. Teraz firma postanowiła zmotywować użytkowników Internetu do wspólnego dbania o planetę. Nagraj film, w którym odpowiesz na pytanie jak chcesz, by wyglądał świat za 30 lat i opublikuj w mediach społecznościowych z hasztagiem  #GOFUTURE. Za każdy film, firma zasadzi drzewo! Dlaczego drzewo? Bo już jedno, pochłania w ciągu swojego życia średnio około 750 kg CO2, to niewiele w porównaniu do tego ile wytwarza człowiek. Polak przeciętnie emituje 8,3 tony CO2 w ciągu roku. Im więcej filmików, tym więcej CO2 zaoszczędzisz planecie, dlatego nie ograniczaj się! Dodatkowo udział w akcji to szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród. 

grafika gofuture 2

Chcesz zredukować swój ślad węglowy i wziąć udział w akcji #GOFUTURE?

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

– nagraj krótki filmik z Twoją odpowiedzią na pytanie „Jak chcesz, żeby wyglądał świat za 30 lat?”

– udostępnij filmik na swoim profilu – FB, Instagram lub Tik Tok

– dodaj hashtag #GOFUTURE i #dostepdoprzyszlosci

– pamiętaj, aby post był publiczny

– limit dodanych filmów nie istnieje!

Zobacz nagrania zrealizowane w ramach akcji na: www.gofuture.com.pl 

Technologia w trosce o środowisko

Firma Columbus dostarcza konkretne rozwiązania dla domów i firm, które zapewnią nam bezpieczne i ekologiczne jutro. W swojej ofercie ma fotowoltaikę dla domów, ale również pompy ciepła i magazyny energii. Firma mocno rozwija swój portfel farm fotowoltaicznych, a także stawia na infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestuje również w innowacyjne technologie i firmy, jak Saule Technologies, która produkuje perowskitowe moduły fotowoltaiczne. 

Firma ma świadomość tego, że los naszej planety należy do nas wszystkich, dlatego realizuje różne działania, które mają na celu redukcję negatywnego wpływu na środowisko, a także zwiększanie świadomości ekologicznej pracowników. Wśród nich są m.in. „Green Print”, czyli wewnętrzny system zawierania umów na odległość czy akcja sadzenia drzew przez pracowników.

Jeśli i Tobie los planety nie jest obojętny, dołącz do akcji, zachęć znajomych i razem z Columbus neutralizuj ślad węglowy.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.