Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Sklep, który zachęca – kupuj mniej

Sklep, który zachęca – kupuj mniej

Wyobraź sobie sklep, którego misja brzmi – świat nie potrzebuje kolejnego miejsca na zakupy. Taki sklep istnieje naprawdę. To platforma zakupów online Living Deep. Oferuje wyselekcjonowanie produkty najwyższej jakości, które posłużą na lata.

BANER MOBILEB1
Reklama

Żyj pełnią

Platformę założyliJason F. McLennan, światowej sławy architekt ekologiczny i Scott James, przedsiębiorca społeczny. Living Deep to rynek towarów odpowiedzialnych ekologicznie i społecznie, który wspiera zrównoważoną produkcję i odpowiedzialną konsumpcję. W asortymencie znajdziemy wyselekcjonowane produkty wiodących marek. Zostały wybrane pod kątem trwałości i piękna oraz odpowiedzialności środowiskowej i społecznej. Co więcej, w sklepie są tylko produkty w opakowaniach nadających się do recyklingu czy kompostowania.  Twórcy witryny zachęcają dostawców do zdobycia certyfikatu Declare 2.0, potwierdzającego, że produkty wykorzystują zrównoważone zasoby i nadają się do recyklingu.

– Bo chociaż nie popieramy napadowego konsumpcjonizmu, wierzymy w ten świadomy. Wspieramy firmy i klientów, którzy cenią sobie mniej rzeczy o wyższej jakości. Wierzymy, że ten sposób myślenia będzie napędzał naszą przyszłość i doprowadzi do zmiany pokoleńczytamy na platformie.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama
strona
Kupuj mniej rzeczy – to główne hasło sklepu internetowego Living Deep

Jakość, nie jakoś

Rosnące dochody, globalizacja gospodarki, przełomowe wydarzenia technologiczne (internet i telefony komórkowe), dłuższa długość życia czy zmiana stylu życia to czynniki, które na przestrzeni lat wpłynęły na wzrost konsumpcji. Ważnym aspektem jest też rozwój licznych galerii handlowych i sklepów, również internetowych.

Ponad 70% PKB Stanów Zjednoczonych jest napędzane przez zakupy. A mieszkańcy USA na buty, biżuterię czy zegarki wydają więcej pieniędzy niż na szkolnictwo. Dlatego twórcy platformy zachęcają do zrównoważonych zakupów i świadomych wyborów zakupowych. Co to oznacza w praktyce? Kupowanie mniejszej ilości produktów, ale trwalszych i lepszych jakościowo, które zostaną z nami na dłużej.

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

źródło: livingdeep.com, fot. Bench Accounting/Unsplash

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.