Spotkaj Świat OZE na Carbon Footprint Summit 2021

Już jutro rozpocznie się Carbon Footprint Summit 2021, którego jesteśmy partnerem medialnym. W ciągu dwóch dni (8-9 października) wydarzenie zgromadzi wielu ekspertów, aktywistów, wynalazców i przedstawicieli odpowiedzialnego biznesu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i zainspirują uczestników do działania na rzecz klimatu.

Świat OZE na Carbon Footprint Summit 2021

Spotkaj naszą redakcję Świat OZE w Przestrzeni Partnerskiej Odpowiedzialnego Biznesu #FairJobFairs podczas wydarzenia Carbon Footprint Summit 2021. 

Dlaczego warto? 

🔸Poznasz członków redakcji portalu,

🔸Zobaczysz przygotowaną przez nas instalację poruszającą ważny temat zmian klimatu, 

🔸Zgarniesz gadżet z logo Świata OZE,

🔸Weźmiesz udział w tworzeniu mapy pomysłów, jak wspólnie zmieniać klimat na lepszy.

Dodatkowo dla każdego, kto weźmie udział w ekologicznym quizie i zapisze się do newslettera Świata OZE, przygotowaliśmy zielony upominek – mieszankę nasion dzikich kwiatów, z której wyrośnie łąka kwietna!* 

______

*dostępne do wyczerpania zapasów

Czytanie bajki „Lemisław – robot, który nie chciał zostać śmieciem”

W programie Carbon Footprint Summit nie brakuje atrakcji dla dzieci! Jedną z nich jest czytanie bajki „Lemisław. Robot, co nie chciał zostać śmieciem”, której wydawcą jest Carbon Footprint Summit. 

Czytanie bajki odbędzie się 9.10, o godz. 10:40-11:10 w przestrzeni FairJobFairs podczas Carbon Footprint Summit. W rolę narratora wciela się Joanna Korgul – redaktor naczelna Świata OZE.

Na miejscu będzie możliwość kupienia bajki. Książka powstała z poszanowaniem środowiska naturalnego i pracy człowieka. Świat OZE jest patronem medialnym publikacji.

“There‘s no Planet B: music calls to action”

Zmiany klimatu to nie złudzenie, to problem, który dotyczy nas wszystkich. Organizatorzy Carbon Footprint Summit zadali pytanie, dlaczego nie można opowiadać o tym problemie muzyką? I postanowili zorganizować koncert “There‘s no Planet B: music calls to action”. To niezwykłe wydarzenie, które opowie nam o realiach naszej planety w sposób zapierający dech w piersi!

Na jednej scenie spotka się ponad 70 artystów – instrumentaliści, chórzyści, soliści, orkiestranci i tancerze z całej Polski. Wśród gości specjalnych – Fisz i Emade oraz Misia Furtak.

🎶 Kiedy? 9 października 2021. Otwarcie bramek o godzinie 17:30

🎶 Gdzie? Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2 w Krakowie

🎶 Ile? 49 PLN

Bilety kupisz na stronie ➡️ https://carbonfootprintsummit.com/wybierz-bilet/

Carbon Footprint Summit

Carbon Footprint Summit 2021 to wyjątkowa platforma łącząca świat nauki, technologii, aktywizmu społecznego i biznesu. Eksperci z wielu branż i środowisk gromadzą się, aby omówić aktualne problemy i możliwe rozwiązania. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu zarówno offline jak i online należy się zarejestrować: https://carbonfootprintsummit.com/rejestracja/