Dodatkowa wypłata dla polecających produkty OZE

Zarejestruj się

Spotkaj Świat OZE na Carbon Footprint Summit 2021

Spotkaj Świat OZE na Carbon Footprint Summit 2021

Już jutro rozpocznie się Carbon Footprint Summit 2021, którego jesteśmy partnerem medialnym. W ciągu dwóch dni (8-9 października) wydarzenie zgromadzi wielu ekspertów, aktywistów, wynalazców i przedstawicieli odpowiedzialnego biznesu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i zainspirują uczestników do działania na rzecz klimatu.

B1
Reklama

Świat OZE na Carbon Footprint Summit 2021

Spotkaj naszą redakcję Świat OZE w Przestrzeni Partnerskiej Odpowiedzialnego Biznesu #FairJobFairs podczas wydarzenia Carbon Footprint Summit 2021. 

Dlaczego warto? 

Reklama

?Poznasz członków redakcji portalu,

?Zobaczysz przygotowaną przez nas instalację poruszającą ważny temat zmian klimatu, 

?Zgarniesz gadżet z logo Świata OZE,

?Weźmiesz udział w tworzeniu mapy pomysłów, jak wspólnie zmieniać klimat na lepszy.

Dodatkowo dla każdego, kto weźmie udział w ekologicznym quizie i zapisze się do newslettera Świata OZE, przygotowaliśmy zielony upominek – mieszankę nasion dzikich kwiatów, z której wyrośnie łąka kwietna!* 

______

*dostępne do wyczerpania zapasów

Czytanie bajki „Lemisław – robot, który nie chciał zostać śmieciem”

W programie Carbon Footprint Summit nie brakuje atrakcji dla dzieci! Jedną z nich jest czytanie bajki “Lemisław. Robot, co nie chciał zostać śmieciem”, której wydawcą jest Carbon Footprint Summit. 

Czytanie bajki odbędzie się 9.10, o godz. 10:40-11:10 w przestrzeni FairJobFairs podczas Carbon Footprint Summit. W rolę narratora wciela się Joanna Korgul – redaktor naczelna Świata OZE.

Na miejscu będzie możliwość kupienia bajki. Książka powstała z poszanowaniem środowiska naturalnego i pracy człowieka. Świat OZE jest patronem medialnym publikacji.

“There‘s no Planet B: music calls to action”

Zmiany klimatu to nie złudzenie, to problem, który dotyczy nas wszystkich. Organizatorzy Carbon Footprint Summit zadali pytanie, dlaczego nie można opowiadać o tym problemie muzyką? I postanowili zorganizować koncert “There‘s no Planet B: music calls to action”. To niezwykłe wydarzenie, które opowie nam o realiach naszej planety w sposób zapierający dech w piersi!

Na jednej scenie spotka się ponad 70 artystów – instrumentaliści, chórzyści, soliści, orkiestranci i tancerze z całej Polski. Wśród gości specjalnych – Fisz i Emade oraz Misia Furtak.

? Kiedy? 9 października 2021. Otwarcie bramek o godzinie 17:30

? Gdzie? Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2 w Krakowie

? Ile? 49 PLN

Bilety kupisz na stronie ➡️ https://carbonfootprintsummit.com/wybierz-bilet/

Carbon Footprint Summit

Carbon Footprint Summit 2021 to wyjątkowa platforma łącząca świat nauki, technologii, aktywizmu społecznego i biznesu. Eksperci z wielu branż i środowisk gromadzą się, aby omówić aktualne problemy i możliwe rozwiązania. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu zarówno offline jak i online należy się zarejestrować: aBJY9ypXIB4zoQkO3 wSnXM9VCu4uq9D2hxjVFPonpEy5otzdnS3czkMLU PfmbTe6jtLvYdVLSlLZgOOnA5 HFt42vrcsCzfPHjaTkgviZhgT3o5RFLU 3XSDoIXDKdfVA0 7I=s0https://carbonfootprintsummit.com/rejestracja/ 

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.