1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

1000 zadowolonych klientów Columbus Energy S.A.

1000 klient Columbus Energy

1000 zadowolonych klientów Columbus Energy S.A.

Na początku lipca br. Columbus Energy S.A. zamontował swoją tysięczną już instalację fotowoltaiczną. Elektrownię słoneczną o mocy 5,94 kWp zamontowano w Limanowej (woj. Małopolskie), a szczęśliwy właściciel instalacji otrzymał w prezencie od Columbus Energy S.A. „Gwarancję Totalną” – czyli gwarancję na całą swoją instalację fotowoltaiczną aż na 15 lat.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Wszyscy mówimy o ekologii, a mało kto na rzecz ekologii działa. Razem z żoną postanowiliśmy się przyłączyć do nurtu działania. Wiadomo, że jeżeli instalujemy fotowoltaikę, korzystamy z naturalnych, odnawialnych źródeł energii, to przyczyniamy się do poprawy jakości środowiska – powiedział Pan Paweł, właściciel tysięcznej instalacji fotowoltaicznej. – Eksperci z Columbus Energy wyjaśnili nam, że oszczędności są dwojakiego rodzaju. Po pierwsze, rachunki za energię elektryczną znacznie spadną. Drugą korzyścią dla nas jest to, że Columbus Energy nie oczekuje od razu zapłaty za instalację, tylko rozkłada kwotę w korzystnym abonamencie – dodał Pan Paweł.

Tysięczna instalacja fotowoltaiczna Columbus Energy S.A.

Zarząd Spółki Columbus Energy S.A. docenia kontakt i uwagi ze strony każdego Klienta. Tak minione sezony wytężonej pracy podsumowuje Prezes Zarządu:

Przekroczyliśmy liczbę 1000 montaży. Nasza firma przeżyła okres dotacji z programu PROSUMENT, którego była liderem w Polsce, przeżyliśmy zawirowania prawne, które dawały dużą dozę niepewności co będzie dalej z prawem energetycznym dla właścicieli domów – na szczęście wprowadzono system opustów tzw. net-metering i możemy korzystać z sieci energetycznej jak z darmowego magazynu energii. Rok temu, obwieszczając to na konferencji Game Changer, wprowadziliśmy Abonament Na Słońce, nasz flagowy produkt. W tym roku nie tylko przebiliśmy 1000 montaży, ale celujemy w 2500 instalacji. Rok 2017 to rok przełomowy, który przyniesie sporo sukcesów i zadowolenia nie tylko Spółce, ale przede wszystkim właścicielom instalacji fotowoltaicznych dostarczonych przez Columbus Energy – powiedział Dawid Zieliński, Prezes Zarządu Columbus Energy S.A., po zamontowaniu tysięcznej instalacji fotowoltaicznej.

Spółka zanotowała bardzo dobre wyniki finansowe dzięki dynamicznemu rozwojowi sprzedaży instalacji fotowoltaicznych w ramach programu abonamentowego oraz dalszej rozbudowie portfela klientów. Zwiększyła się również sprzedaż umów gotówkowych. W samym maju 2017 r. Columbus Energy S.A. podpisał 100 umów na Abonament na Słońce. Chcąc utrzymać pozycję lidera w branży, a także z powodu rosnącej popularności fotowoltaiki w Polsce, firma sukcesywnie zatrudnia nowych pracowników zajmujących się obsługą realizacji i montaży nowych instalacji fotowoltaicznych. Wygląda na to, że osiągnięcie wyniku 2500 montaży jest realne w bardzo krótkim czasie.

Pod koniec czerwca br. Columbus Energy S.A. wprowadził innowacyjną ofertę o nazwie „Gwarancja Totalna”. Jest to gwarancja obejmująca wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej od paneli fotowoltaicznych przez inwerter, okablowanie, na systemie montażowym kończąc. Columbus Energy S.A. przedłuża gwarancję na te wszystkie elementy na okres 15 lat. Jest to rewolucyjna zmiana, gdyż do tej pory każdy element konstrukcji posiadał osobną gwarancję od producenta, każdy na inny okres czasu. Przykładowo, gwarancja producenta na inwerter obejmowała okres 5 lat, natomiast paneli fotowoltaicznych – 12 lat. Od czerwca 2017 roku Columbus Energy S.A. przejmuje gwarancję poszczególnych producentów i umożliwia przedłużenie gwarancji swoim nowym klientom do 15 lat.

Gwarancja Totalna to przełom w ofercie dla klientów indywidualnych montujących instalacje fotowoltaiczne. Dotychczas kupując instalację mieliśmy wprawdzie gwarancje, ale na poszczególne komponenty, na różny okres i u różnego producenta. To tak jakbyśmy kupili samochód i kiedy zepsuje się skrzynia biegów szukali jej producenta, a nie głównego producenta samochodu. Gwarancja Totalna daje właśnie taki komfort, że niezależnie od tego co może się wydarzyć właściciel instalacji jest chroniony przez całe 15 lat, w zakresie całkowitym, totalnym – powiedział o tej rewolucyjnej ofercie Dawid Zieliński, Prezes Columbus Energy S.A..

Podane przez Columbus Energy S.A. dane finansowe są szacunkowe i nieaudytowane. Raport okresowy Spółki za 2 kw. 2017 r. zostanie opublikowany w dniu 12.08.2017 r.


Źródło: Columbus Energy

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.