1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Branża i eksperci o magazynowaniu energii – nadchodzi PIME Energy Storage Summit 2024

Branża i eksperci o magazynowaniu energii – nadchodzi PIME Energy Storage Summit 2024

Branża i eksperci o magazynowaniu energii – nadchodzi PIME Energy Storage Summit 2024

Konferencja PIME Energy Storage Summit to największe w Polsce wydarzenie networkingowe dla branży magazynowania energii, które powróci na targi Solar Energy Expo już 16-18 stycznia 2024 roku.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Magazyny energii w Polsce rosną w siłę

Trzecia edycja szczytu dotycząca magazynowania energii rzuci światło na to, jak branża kształtuje wdrażanie, innowacje, inwestycje i politykę w zakresie magazynowania energii w Polsce i Europie. Wydarzenie ma także ma na celu przyspieszenie rozwoju branży poprzez zgromadzenie kluczowych partnerów pod jednym dachem.

Ubiegłoroczne wydarzenie odbyło się w styczniu 2023 roku i było największym jak do tej pory – wzięło w nim udział ponad 45 prelegentów i ponad 500 słuchaczy, którzy mogli zwiedzać przeszło 70 stoisk. Wielkość wydarzenia podwoiła się w porównaniu z rokiem poprzednim – jest to świadectwo rozwoju samej technologii, ale także ciężkiej pracy i zaangażowania branży w dostarczanie pamięci masowej tam, gdzie jest to potrzebne.

W tym roku organizatorzy zaplanowali trzy dni wypełnione panelami, prezentacjami, dyskusjami, warsztatami, kolacjami dla VIP-ów oraz mnóstwem zabawy.

Wyjątkowe wydarzenie dla branży magazynów energii

PIME Energy Storage Summit odbędzie się 16, 17 i 18 stycznia 2024 w hali PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. W tym roku podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy magazynów energii ciepła, chłodu i gazu, a także magazynów w gospodarce komunalnej. Nie zabraknie dyskusji na temat kierunków polityki energetycznej Polski i Europy, a także okazji do poznania nowych technologii magazynowania energii.

Podczas dziewięciu fascynujących sesji rozdzielonych na 3 dni odbędą się liczne warsztaty i spotkania, dotyczące chociażby wielkoskalowych magazynów energii, magazynowania prądu dla konsumentów, a także fascynujące case study z zakresu projektowania i wdrażania magazynów energii.

We wszystkich punktach programu wezmą udział eksperci i przedstawiciele czołowych firm branży energetycznej z Polski i nie tylko. To wszystko w podwarszawskim Nadarzynie, na profesjonalnej hali PTAK Warsaw Expo. Zapraszamy do udziału w PIME Energy Storage Summit 2024. Szczegóły wydarzenia znaleźć można pod adresem: www.storageenergysummit.com.

BANER 5x8 2

Uczestnicy i Partnerzy Wydarzenia:

Transition Technologies, Bank Ochrony Środowiska, Enspirion, Ares, Columbus, Fluence.

KONTAKT:

Stowarzyszenie Polska Izba Magazynowania Energii i Elektromobilności PIME

biuro@pime.com.pl

530 30 30 73

PIME Energy Storage Summit 2024

16,17,18 STYCZNIA 2024

PTAK Warsaw Expo Nadarzyn

Al. Katowicka 62

05-830 Nadarzyn

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.