Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Columbus Elite z prestiżową nagrodą za proekologiczne działania

Columbus Elite z prestiżową nagrodą za proekologiczne działania

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyło się wydarzenie, organizowane przez redakcję magazynu CEOWORLD oraz Forum Biznesu – Nowa Era Przywództwa. Podczas Uroczystej Gali w Hotelu Bristol, prowadzonej przez dr Milenę Gołdę i Zygmunta Chajzera, Columbus Elite został doceniony i nagrodzony w konkursie Prezes Roku 2021. 

B1
Reklama

Wyróżnienie

Na ręce Pawła Bednarka i Rafała Kołłątaja trafiły w pełni zasłużone statuetki, pokazujące, że nawet w ciężkiej sytuacji gospodarczej zarząd Columbus Elite potrafi wykorzystać szansę na rozwój i osiągać wyznaczone cele.

Podczas forum, liderzy mogli wymienić się doświadczeniami, zdobytymi w ostatnim, dość trudnym czasie pandemii. Spotkaniu towarzyszyła próba odpowiedzi na pytanie: Czy liderem się staje, czy liderem się jest?

Reklama

Siła Columbus Elite opiera się na zaufaniu i zaangażowaniu, a filarem spółki są ludzie. To dla nich budujemy nasz system wartości, inwestujemy w ich rozwój, bo mamy świadomość, że stanowią nasz największy kapitał. […] mówi Paweł Bednarek prezes Spółki. 

Przyznawane przez międzynarodowy magazyn CEOWORLD nagrody, otrzymały najbardziej wyróżniające się firmy i osobowości świata biznesu, dla których zmiany gospodarcze i pojawiające się wyzwania to dodatkowa motywacja do walki o sukces i ciągły rozwój. 

I kolejne nagrody

Od tego wydarzenia minęło zaledwie kilka dni, a Columbus Elite może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem! Innowatory Wprost to prestiżowe nagrody dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce. Statuetki Innowatorów trafiły do najlepszych firm w najbardziej dynamicznych sektorach gospodarki. To właśnie tę nagrodę otrzymał Columbus Elite podczas wczorajszej gali w Warszawie. Spółka została nagrodzona w kategorii Ekologia i Środowisko. 

Jak pisze wiceprezes Columbus Elite Rafał Kołłątaj:

  – Ludzie i troska o przyszłość naszej planety są priorytetem dla naszej Spółki. Stale dążymy do energetycznej transformacji, jako lider branży OZE czujemy się zobowiązani do propagowania idei zielonej energetyki, która jak pokazujemy ma również konkretny biznesowy wymiar. […] Nie raz udowodniliśmy, że dla Columbus Elite wyzwania, to dodatkowa motywacja do walki o ciągły rozwój. Dzięki naszemu innowacyjnemu projektowi dla biznesu – Zielonej Franczyzy – docieramy do coraz większej ilości Klientów, którzy są świadomi potrzeby przejścia na ekoenergetyczne rozwiązania, rezygnują z węgla i źródeł konwencjonalnych. Wspólnie dążymy do neutralności klimatycznej. Razem zmieniamy świat!

Karta Zielonej Transformacji, czyli biznes dla klimatu

Columbus Elite w maju tego roku podpisała we Wrocławiu Kartę Zielonej Transformacji, zobowiązując się do podjęcia konkretnych działań na rzecz poprawy stanu środowiska, ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oraz obniżenia śladu węglowego. Oficjalne potwierdzenie skierowania wszystkich działań Spółki na rzecz ochrony środowiska, to kolejny etap na drodze do ekotransformacji i Europejskiego Zielonego Ładu. 

Columbus Elite, dąży do neutralności klimatycznej poprzez propagowanie czystej, zeroemisyjnej energetyki pochodzącej z odnawialnych źródeł energii. Jawna strategia firmy, liczne ekologiczne inicjatywy i współpraca z proekologicznymi organizacjami tj. Carbon Footprint wzmacnia wiarygodność i pozycję Spółki na tle innych firm w branży. Dzięki wsparciu Grupy Kapitałowej Columbus została otwarta pierwsza na świecie fabryka modułów fotowoltaicznych na bazie perowskitów. Ta przełomowa technologia pozwoli na użycie paneli fotowoltaicznych w niemal każdym miejscu. To prawdziwa rewolucja w branży OZE!

Ciągły rozwój

Columbus Elite prężnie się rozwija, czego potwierdzeniem są ostatnie wyniki kwartalne, a także zdobywane, w pełni zasłużone prestiżowe nagrody przyczyniające się do wzmocnienia rozpoznawalności marki, która już może pochwalić się pozycją lidera w branży odnawialnych źródeł energii. W ciągu dwuletniej działalności Columbus Elite udało jej się wzmocnić portfel mocy OZE o 81,4MW, to ponad 18 000 mikrostacji na terenie całej Polski!

4
Innowatory Wprost to prestiżowe nagrody dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce

Columbus Elite od 2 lat istnienia działalności dąży do ekotransformacji i dostarcza ekonergetyczne rozwiązania dla domów w całej Polsce. Spółka może pochwalić się ponad tysiącem zadowolonych klientów, którzy dzięki najnowszej technologii i profesjonalnej obsłudze mogą cieszyć się zieloną energią oraz niższymi rachunkami za energię elektryczną.

Odnawialne źródła energii to przyszłość energetyki, a dzięki zaangażowaniu takich firm jak lider branży Columbus Elite, droga do neutralności klimatycznej staje się prostsza! 

źródło: mat. prasowe

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.