Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Fotowoltaika Łódź – z dofinansowaniem jeszcze taniej‎

Fotowoltaika Łódź – z dofinansowaniem jeszcze taniej‎

Od kilku lat fotowoltaika w Łodzi zyskuje na popularności, a powodów ku temu jest wiele! To ekologiczne i wygodne rozwiązanie, które pomaga mieszkańcom w obniżaniu swoich rachunków za prąd nawet o 90% i pozwala im uniezależnić się od podwyżek cen energii!

Reklama

Fotowoltaika w Łodzi to same zalety!

Jako odnawialne źródło energii, instalacja fotowoltaiczna stanowi doskonałą inwestycję na lata. Jest ekonomiczna i ekologiczna, a dodatkowo jej żywotność szacowana jest na ponad 30 lat! Inne zalety to między innymi:

  • oszczędności na rachunkach za prąd,
  • niezależność od podwyżek cen energii,
  • szybki okres zwrotu i długofalowy zysk,
  • bezobsługowość.

Fotowoltaika Łódź – dofinansowania

Montując instalację fotowoltaiczną w Łodzi możesz korzystać ze wsparcia finansowego na swój projekt. Firma pomaga we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dotacji z aktualnej edycji programu “Mój Prąd”. Dodatkowo, klienci mają możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej oraz odliczenia zakupu i montażu instalacji od podstawy podatku. Dzięki takiemu wsparciu fotowoltaika zwraca się już w 6 lat!

Columbus Energy – fotowoltaika w Łodzi

Columbus Energy posiada swoich przedstawicieli w całym kraju, również w Łodzi. W ramach oferty, każdy klient otrzymuje kompleksową opiekę – od  wykonania projektu i załatwienia wszelkich formalności, aż po długoletnią pomoc posprzedażową. Serwis działa “door to door”, dzięki temu problemy można zareklamować bez wychodzenia z domu.

Co zyskasz dołączając do klientów Columbus?

  • monokrystaliczne panele fotowoltaiczne,
  • 15-letnia Gwarancja 360 na wszystkie komponenty instalacji wraz z montażem,
  • montaż nawet w 10 dni od sfinalizowania umowy,
  • korzystne finansowanie,
  • Columbus Care – opieka nad rachunkami oraz prawidłową pracą instalacji fotowoltaicznej, odznaczona godłem “Teraz Polska”. 

Fotowoltaika Łódź – mieszkańcy postawili na darmowy prąd ze słońca

Mieszkańcy Łodzi coraz chętniej sięgają po ekologiczne rozwiązanie jakim jest fotowoltaika. Pan Zenon postawił na panele monokrystaliczne w wersji full black. Jego instalacja o mocy 9.77 kWp produkuje czystą i darmową energię, która w pełni pokrywa jego zapotrzebowanie na prąd.

aktualne zdjecie portal 1800x900 10 1

Kolejną instalacją fotowoltaiczną w Łodzi wykonaną przez Columbus jest ta u Pana Krzysztofa. Moc 9,77 kWp pozwala mu na całkowite uniezależnienie się od podwyżek cen prądu.

aktualne zdjecie portal 1800x900 18 1

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.