Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Każdy biznes potrzebuje energii. Najlepiej odnawialnej

energia columbus

Każdy biznes potrzebuje energii. Najlepiej odnawialnej

W ostatnim czasie wiele firm zainwestowało w źródło ekologicznej energii. O korzyściach instalacji fotowoltaiki we własnym mikroprzedsiębiorstwie opowiada nowa kampania Columbus dla Biznesu, “Dobra energia dla każdego biznesu”.

Reklama

Każdy może

Niezależnie od wielkości biznesu oraz branży każda firma zasilana jest energią. Zamiast nieekologicznych źródeł, jakimi są paliwa kopalne, istnieje zieleńsza i czystsza alternatywa – fotowoltaika. Columbus w swojej nowej kampanii mówi, dlaczego warto i dla jakiego biznesu to najlepsze rozwiązanie.

PV dla mikroprzedsiębiorcy

Uniwersalne i nieszkodliwe dla środowiska źródło energii, może mieć każdy. Pięć całkiem różnych osób w kampanii Columbus dla Biznesu opowiada, co skłoniło je do decyzji o montażu instalacji PV. Kochasz psy i masz swój zakład pielęgnacji psów? Energia odnawialna jest idealna dla twojego biznesu. Jeśli bliżej Ci do hodowli drzewek owocowych i kwiatów, również wiele zyskasz, zasilając swoją działalność dobrą energią. Do instalacji fotowoltaiki przekonują i inni reprezentanci biznesu – miłośnik i właściciel serwisu rowerowego, właścicielka serwisu wulkanizacyjnego i założycielka szkoły baletowej.

Panuje przekonanie, że instalacja fotowoltaiczna to dobre rozwiązanie dla prywatnego domu lub dużego przedsiębiorstwa, które posiada duże hale produkcyjne czy magazynowe. Tymczasem, wśród naszych klientów jest sporo mikroprzedsiębiorców czy średnich firm, które prowadzą działalność w niewielkich obiektach, a czasem też we własnym domu. Poprzez naszą nową kampanię chcemy dotrzeć właśnie do takich przedsiębiorców, pokazać im możliwości, jakie daje fotowoltaika i zwrócić uwagę na oszczędności, które przynosi taka inwestycjatłumaczy Bartłomiej Solner, Dyrektor Strategii Sprzedaży B2B w Columbus Energy S.A. 

źródło: mat. prasowe

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.