1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Kurierzy InPost w Poznaniu przesiadają się na elektryczne rowery cargo!

Kurierzy InPost

Kurierzy InPost w Poznaniu przesiadają się na elektryczne rowery cargo!

Kurierzy InPost w Poznaniu mają już możliwość skorzystania z rowerowego potencjału i dostosowania go do potrzeb swojej pracy. InPost wszedł we współpracę z firmą Delibike, która oferuje model roweru elektrycznego typu cargo mieszczący w  przyczepie wiele paczek.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Kurierzy InPost na rowerach

Poznańscy kurierzy InPost mogą pracować już z wykorzystaniem elektrycznych rowerów typu cargo firmy Delibike. Skuteczne wykorzystanie rowerów towarowych w procesie logistycznym na końcowym odcinku dostaw to trend widoczny wśród największych na świecie firm kurierskich. 

Bezemisyjny pojazd Delibike jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu nawet 100 km. Wytrzymała konstrukcja dostosowana jest do transportu różnych wielkości przesyłek o maksymalnym obciążeniu 160 kg. Blokada GPS szybko i łatwo zabezpiecza pojazd i ładunek przed kradzieżą.

Rower DeliBike, które używają kurierzy InPost w Poznaniu
Rower DeliBike, który używają kurierzy InPost w Poznaniu, delibike.pl

Jazda na rowerze ma wiele plusów: nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie, ale co ważne ma neutralny wpływ na środowisko.

Korzyści ze zmiany

Dostawa paczek rowerem nie tylko jest dużo bardziej ekonomiczna i ekologiczna, ale również stanowi świetne rozwiązanie dla średnich i dużych miast, gdzie często występuje problem ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Ekologiczny projekt InPost z udziałem rowerów Delibike wcześniej testowany był trasach rowerowych wzdłuż Bałtyku. Korzyści z tego rozwiązania można zobaczyć na poniższym filmie:

źródło: delibike.pl, zdj. główne – facebook.com/delibike.electric

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.