Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Nienawidzisz odkurzania? To przykład na ekologiczne sprzątanie

Nienawidzisz odkurzania? To przykład na ekologiczne sprzątanie

Kurz i pył gromadzący się na meblach, podłodze i innych przedmiotach jest nieestetyczny i może powodować alergie. Dla wszystkich, którzy nie znoszą odkurzania sprzętem, który zamiast usuwać pył, roztacza go jeszcze więcej i dodatkowo emituje nieładny zapach, powstał ekologiczny odkurzacz z filtrem HEPA. Jak działa?

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Ekoodkurzanie

Firma Airsign stworzyła odkurzacz na miarę obecnych czasów: grubości portfela, klimatu i trendów. Ekologiczny sprzęt ma reprezentować przyszłość nowej generacji odkurzania. Jakie cechy ma to zrównoważone sprzątanie? Jest niedrogie, przyjazne dla środowiska, w miarę ciche i co ważne, skutecznie oczyszczające przestrzenie. 

Autorzy minimalistycznego odkurzacza zaprojektowali sprzęt tak, aby dopasowywał się do potrzeb człowieka, jednocześnie spełniając oczekiwania nawet największych alergików i wymagających estetów. Firma podaje, że nowy sprzęt jest najbardziej zrównoważoną opcją na rynku odkurzaczy. 

To uproszczony odkurzacz dla pokolenia, które nienawidzi odkurzaczy i ich tandetnego wyglądu. Wisienką na torcie jest uczynienie go zrównoważonym i dobrze zaprojektowanym podaje firma.

Filtry i test

Odkurzacz zawiera filtr HEPA-14 i filtry węglowe, które wychwytują 99,995% cząstek, znajdujących się w otoczeniu. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy ciągle kichają i kaszlą z powodu alergii oraz tych, dla których ważna jest czystość w mieszkaniu. Przyciski odkurzacza można naciskać stopą. 

image 5
Odkurzanie, fot. airsign.co

Odkurzacz Airsign ma silnik o mocy 1200 W, co czyni go równie mocnym, jak jeden z silniejszych odkurzaczy na rynku, Miele. Sprzęt działa na każdej powierzchni, od dywanu, przez wrażliwe drewno, po śliskie płytki. Jakie jeszcze zalety czynią go ekologicznym? 

Odkurzacz jest wykonany w 20% z plastiku pochodzącego z recyklingu i posiada wewnątrz biodegradowalne worki, które nie pozostawiają po sobie śladów.

1HmGrEIR0e0UU3PJzhBYfi8trTfw5YoRUgIB4Ro6BF6pHwZS7DX1O jGp1GYFU 8u4U0qPs8lusNH7PW3NSq5Ja0WPOl3LZ1Lrw4 oX7np51AcvelBf8FJ93pub1e4UdFz4Um48a
Filtr HEPA, fot. airsign.co

Pierwsze wysyłki odkurzacza rozpoczynają się w kwietniu. Koszt sprzętu to 295 $, czyli ok. 1285 zł.

Firma umieściła na swojej stronie porównywarkę swojego odkurzacza w zestawieniu z trzema innymi. Co ciekawe, w porównaniu ze sprzętami iRobot, Miele i Dyson, Airsign nie wypada szczególnie wyjątkowo, ale co odróżnia go przede wszystkim to filtr HEPA, kompozyty z recyklingu oraz kształt pojemnika i nieco niższa cena, która dla wielu i tak pozostaje wciąż zbyt wysoka. Wielu z nas woli naprawiać swój stary sprzęt AGD niż kupować nowy.

źródło: airsign.co, inhabitat.com

fot. główne: airsign.co

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.