Trwają Targi infoENERGIA 2017

70 wystawców, warsztaty, szkolenia, punkt konsultacyjny oraz ponad 30 prelegentów z tematami dotyczącymi efektywności energetycznej, niskiej emisji oraz budynków energooszczędnych – wczoraj w Katowicach rozpoczęły się Targi infoENERGIA 2017.

To Targi i Konferencja których celem jest pokazanie potencjału tkwiącego w efektywności energetycznej, a jednocześnie przybliżenie najnowszych technik oszczędzania energii i obniżania jej kosztów.

Fotowoltaika od Columbus Energy

W sesji inauguracyjnej uczestniczył poseł do PE, Pan prof. Jerzy Buzek oraz wielu wyjątkowych gości z ministerstw, samorządów, instytucji i organizacji, którym bliski jest temat efektywności energetycznej oraz oszczędności energetycznej.

 

 

Na Targach uczestnicy konferencji i odwiedzający mogą się zapoznać z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania energią, ogrzewnictwa, energooszczędności budynków, jak również z bogatą ofertą samochodów elektrycznych.

W opinii ekspertów w Polsce istnieje duży potencjał zwiększenia efektywnego wykorzystania energii, a inwestycje związane z podnoszeniem efektywności energetycznej mogą  być silnym impulsem dla stymulowania wzrostu gospodarczego. Zaoszczędzona energia to większe i tańsze źródło energii niż tradycyjne surowce energetyczne wykorzystywane w konwencjonalny sposób.

Wkrótce więcej relacji z wydarzenia.

Źródło: infoENERGIA 2017