Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

VI Forum Green Smart City już w październiku! Zaszczepmy Zielony Ład i URatujmy klimat

VI Forum Green Smart City już w październiku! Zaszczepmy Zielony Ład i URatujmy klimat

Już 28 i 29 października 2021 roku odbędzie się VI edycja Forum Green Smart City. Celem corocznego wydarzenia jest wymiana informacji z zakresu Smart City, czyli inteligentnych technologii dla miast oraz wsi (Smart Village). Dialog prowadzą ze sobą władze samorządowe, uczelnie, fundusze ochrony środowiska, NGO, przedsiębiorcy i mieszkańcy. Jakich tematów możemy spodziewać się podczas tegorocznej edycji Forum?

BANER MOBILEB1
Reklama

Tematyka VI Forum Green Smart City

Tegoroczna edycja skupia się na działaniach, które zakłada Europejski Zielony Ład. Tematy poruszane na Forum mają istotne znaczenie dla środowiska naturalnego, klimatu, ochrony powietrza oraz zdrowia i życia ludzi. 

Podczas Forum Green Smart City zostaną przedstawione innowacyjne rozwiązania w tzw. Smart City i Smart Village. Ich realizacja nie tylko pozytywnie wpływa jakość życia społeczeństwa, lecz także stawia sobie za cel troskę o środowisko. Podniesiony zostanie także temat zrównoważonego rozwoju.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama
grafika ulotka
Źródło: mat. prasowe

W jakiej formie odbędzie się tegoroczna edycja wydarzenia?

VI Forum Green Smart City – online czy stacjonarnie?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, w tym roku wydarzenie będzie miało formę hybrydową, a transmisja będzie prowadzona z Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja (al. 29 listopada 46, 31-482) w Krakowie

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Na żywo udział weźmie mniejsza liczba uczestników niż w poprzednich edycjach, jednakże pojawi się również możliwość udziału online.

Chcesz wziąć udział? Zapisz się poprzez formularz!

Zastanawiasz się, czy dołączyć do tegorocznej edycji Forum? Zobacz film z poprzedniego wydarzenia.

Poprzednie edycje Forum Green Smart City 

W 2019 roku w spotkaniach wzięło udział ponad 300 uczestników z Polski i zagranicy:

Poprzez poszczególne edycje Forum, począwszy od roku 2016, Organizatorzy Forum stworzyli przestrzeń do debaty na temat stanu jakości powietrza, a także problemu smogu i jego wpływu na zdrowie ludzi. 

W następnych latach coraz więcej przestrzeni poświęcano na zagadnienia związane z nowymi technologiami, które mogą być wykorzystywane do wdrażania inicjatyw Smart City w naszych miastach, a także idei inteligentnych wsi, czyli Smart Village. Kto odpowiada za organizację Forum?

Organizatorzy VI Forum Green Smart City

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Sp. z o.o. oraz Związek Uczelni InnoTechKrak. Nasz portal objął patronatem medialnym tegoroczną edycję Forum.

Źródło: urk.edu.pl

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.