Codzienny EKO-horoskop: 25.03.

Jak się macie podczas tej zaostrzonej, domowej kwarantanny? Zwiedziliście już świat z pomocą GoogleMaps? Nasza eko-wróżka ma dla Was kolejne propozycje działań. Na przykład Bliźnięta powinny się skusić na eksperymenty kuchenne i przygotowanie witaminowego koktajlu na bazie szpinaku, jabłka, limonki i awokado. Jeśli nie macie ochoty lub nie potraficie zrobić go sami, warto wesprzeć małe, lokalne knajpy i restauracje – szczególnie te wege. Pamiętajcie, zdrowa dieta równa się zdrowe ciało. Zachęcamy więc do akcji: #roślinniejemywdomu.

Horoskop dzienny: Wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

Jesteś osobą bardzo pomysłową, ale masz też zmysł praktyczny. Może warto przekuć ten talent w działania ekologiczne? Na przykład z plastikowych butelek zrobić donice i zasiać pomidorki koktajlowe? Ceny owoców i warzyw mogą nas latem zaskoczyć, więc warto zrobić przydomowy ogródek. Nawet na balkonie!

Horoskop dzienny: Ryby

Ryby (19.02-20.03)

Z pewnością masz już dość stania w kuchni przy garach i przygotowywania kolejnych posiłków. Może warto zobaczyć, co słychać w Twojej ulubionej wegetariańskiej knajpce? Być może serwują jedzenie na dowóz. Daj sobie trochę relaksu i wspomóż lokalny biznes!

Horoskop dzienny: Baran

Baran (21.03-19.04)

Immunolodzy podkreślają, że w czasie pandemii warto przejść na dietę roślinną. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, spróbuj! Twoje ciało Ci podziękuje!

Horoskop dzienny: Byk

Byk (20.04-20.05)

Czytanie książek i Netflix – w ten sposób miliony osób starają się przeczekać trudny czas pandemii. Może wybierzesz dokument o ochronie środowiska? Już wkrótce podrzucimy Ci nasze redakcyjne propozycje.

Horoskop dzienny: Bliźnięta

Bliźnięta (21.05-21.06)

Zaglądasz do lodówki i nie wiesz, na co masz ochotę? Spróbuj witaminowego koktajlu na bazie szpinaku, jabłka, limonki i awokado. To lepsze niż gazowane napoje czy inne niezdrowe przekąski. Dbaj o zdrowie! 

Horoskop dzienny: Rak

Rak (22.06-22.07)

Wczoraj Eko-Wróżka pogroziła Ci palcem i już widać efekty! Gratulacje za prawidłowe posegregowanie śmieci! Jeśli nadal będziesz się wahał, co gdzie powinno trafić, skorzystaj z dostępnych aplikacji. 

Horoskop dzienny: Lew

Lew (23.07-22.08)

Dużo czasu w domu sprawia, że nawet odważne lwy popadają w zadumę. Chcesz ukryć się przed pandemią i marzysz o domku pod lasem? Jeśli zdecydujesz się na życie na wsi pamiętaj, że ważna jest kompleksowa termomodernizacja i czysta energia ze słońca. Panele fotowoltaiczne i piec nowej generacji to podstawa!

Horoskop dzienny: Panna

Panna (23.08-22.09)

W sondażach podają, że tylko połowa Polaków przestrzega zasad związanych z atakiem koronawirusa. Mamy nadzieję, że jesteś w tej grupie, która poważnie traktuje zagrożenie. Warto stosować się do zaleceń lekarzy i przejść na wegetarianizm!

Horoskop dzienny: Waga

Waga (23.09-22.10)

Dziś jesteś w apokaliptycznym nastroju i zastanawiasz się, jak dźwigniemy się z kryzysu. Czy wyhamowanie światowej gospodarki wpłynie na poprawę klimatu? Pamiętaj, że Ty też masz wpływ na środowisko!

Horoskop dzienny: Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

W topniejących lodowcach odkryto niedawno aż 28 wirusów, których nie zna współczesna nauka, mogą być one groźne dla człowieka. Jak się przed tym chronić? Możemy wspólnie walczyć ze zmianami klimatu! Pomyśl o tym, czy nie zacząć aktywnie działać w organizacjach ekologicznych. Zawsze drzemał w Tobie duch społecznika!

Horoskop dzienny: Strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

Niewiele rzeczy traktujesz naprawdę serio, ale walka o przyszłość planety jest dla Ciebie sprawą najwyższej wagi. Coraz częściej myślisz o tym, jaki świat zostawimy przyszłym pokoleniom. Jesteś osobą, która lubi być w ruchu i jest aktywna. Może warto przekłuć tę energię w jakieś społeczne działania? 

Horoskop dzienny: Koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01)

Chodzisz z kąta w kąt i szukasz dla siebie wygodnego miejsca. A może warto przejrzeć stare ubrania i przekazać je potrzebującym? Zrobić trochę miejsca w szafie i wyrzucić już niepotrzebne rzeczy? Minimalizm jest drogą do ochrony planety!