Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Codzienny EKO-horoskop: 29.03.

Codzienny EKO-horoskop: 29.03.

Leniwa niedziela nie musi być nudna! Pamiętaj, że aktywiści wciąż pracują na rzecz ratowania planety, a Ty również masz indywidualny wpływ na to, jak wygląda otaczająca nas rzeczywistość. Postaraj się wypracować dobre nawyki! Pomoże ci w tym Eko Wróżka.

B1
Reklama
EKO HOROSKOP baner

Horoskop dzienny: Wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

wodnik

Już niedługo Wielkanoc, a Ty zastanawiasz się, czym zastąpić białą kiełbasę. Do wyboru jest mnóstwo zamienników mięsa – kotlety, pulpety, stripsy i burgery. Wystarczy, że zajrzysz w markecie na odpowiednią półkę!

Reklama

Horoskop dzienny: Ryby

Ryby (19.02-20.03)

ryby 1

Może nie będzie to zbyt eleganckie, ale dziś na obiad mógłbyś zjeść rybę. Produkcja ryb jest dużo mniejszym obciążeniem dla planety niż hodowla mięsa. 

Horoskop dzienny: Baran

Baran (21.03-19.04)

baran

Eko Wróżka zauważyła, że szukałeś dziś w lodówce szynki i frankfurterek. Nieładnie! No cóż, zmiana wymaga wysiłku i trochę pracy! Tym razem przymknę na to oko, ale w zamian musisz dziś porządnie posegregować śmieci. A całkiem sporo zebrało się ich po weekendzie!

Horoskop dzienny: Byk

Byk (20.04-20.05)

byk

Kolejna niedziela w domu, a Ty martwisz się tym, jaki świat czeka nas po pandemii. Wiele zależy od Ciebie! Kupuj warzywa i owoce w lokalnym sklepiku, zamawiaj chleb i bułki w osiedlowej piekarni. To pomoże małym biznesom przetrwać kryzys!

Horoskop dzienny: Bliźnięta

Bliźnięta (21.05-21.06)

bliźnięta

Od dawna myślałeś o tym, by założyć własny biznes. Pomyśl nad sektorem ekologicznym – to branża, która z roku na rok notuje coraz większe zyski. Możesz zacząć od mikro przedsiębiorstwa, na które uzyskasz unijne dotacje. 

Horoskop dzienny: Rak

Rak (22.06-22.07)

rak

Uwielbiasz przetwory od mamy, powidła i dżemy. A może by tak zrobić własny dżem z dostępnych w tej chwili owoców? Spiesz się, ponieważ wiele wskazuje na to, że owoców i warzyw będzie tego lata mniej, a ich ceny znacząco wzrosną. Na naszej stronie znajdziesz przepis na pyszny dżem z jabłek, który możesz zrobić już teraz!

Horoskop dzienny: Lew

Lew (23.07-22.08)

lew

Zazwyczaj spędzałeś aktywne niedziele na siłowni, spacerach bądź rowerze. Wciąż rozglądasz się za nowym zajęciem, bo trudno Ci usiedzieć w miejscu. Wyjście z psem na długi spacer to dobry pomysł, możesz też wykonać ćwiczenia na macie. Pamiętaj, by pić filtrowaną wodę z kranu i unikać tej z plastikowych butelek!

Horoskop dzienny: Panna

Panna (23.08-22.09)

panna

Masz dziś ochotę na dobre polskie ciasto. Może upieczesz szarlotkę? Przepis jest bardzo łatwy, możesz skorzystać z zamienników cukru, na przykład z ksylitolu. By zdrowo się odżywiać, wybierz syrop z agawy lub klonowy, zamiast cukru słodź herbatę łyżeczką miodu. 

Horoskop dzienny: Waga

Waga (23.09-22.10)

waga

Czy wiesz, że możesz samodzielnie zrobić płyn do mycia naczyń? Wiele detergentów ze sklepu można zastąpić środkami chemicznymi domowej roboty. Spróbuj, a Twój dom będzie lśnić nie tylko w czasie pandemii!

Horoskop dzienny: Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

skorpion

Powoli pozbywasz się niepotrzebnych rzeczy i zmieniasz swoje nawyki. To bardzo dobry znak! Pij więcej filtrowanej wody z kranu, zamiast worków na śmieci użyj niepotrzebnych foliówek i włącz do swojej diety więcej warzyw. 

Horoskop dzienny: Strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

strzelec

Chodzi Ci dziś po głowie kanapka ze smalcem i kiszonym ogórkiem, choć od dawna ograniczasz jedzenie mięsa. Spróbuj roślinnych zamienników z tofu. W marketach można kupić tofu z cebulą, które smakuje jak prawdziwy smalec – właściwie nie czuć różnicy!

Horoskop dzienny: Koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01)

koziorożec

Jesteś bardzo empatyczny i chciałbyś pomóc osobom w potrzebie. Solidarność to podstawa w czasie kryzysu. Wejdź na profil Widzialna Ręka, może ktoś potrzebuje Twojej pomocy przy zakupach lub wyprowadzeniu psa? 

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.