1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Columbus Elite z dużym sukcesem w ramach programu “Czyste Powietrze”

Columbus Elite z dużym sukcesem w ramach programu

Columbus Elite z dużym sukcesem w ramach programu “Czyste Powietrze”

Spółka Columbus Elite, największa organizacja sprzedażowa OZE w Polsce, zakontraktowała imponującą ilość zleceń w ramach programu “Czyste Powietrze”. Tylko w kwietniu Spółka zawarła z klientami aż 1400 umów na realizację usług związanych z OZE.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Należąca do Grupy Columbus Energy spółka Columbus Elite w ubiegłym miesiącu podpisała aż 1400 umów na realizację usług dofinansowywanych w ramach rządowego programu “Czyste Powietrze”. Jest to największa od dwóch lat ilość umów, jakie Columbus Elite zawarł w ciągu miesiąca

– Nasze kwietniowe wyniki pokazują jak znakomicie działa organizacja sprzedaży Columbus Elite w całej Polsce. Dzięki nowoczesnym technikom sprzedażowym i doskonale wyszkolonym doradcom energetycznym, potrafimy w szybkim tempie wdrażać nowe produkty i usługi. Obecna oferta, realizowana w ramach programu “Czyste Powietrze”, to wynik wielomiesięcznej pracy naszej spółki- matki, czyli Columbus Energy S.A., a dzięki naszej unikalnej ścieżce pracy z klientem, udało nam się ją wprowadzić na rynek w imponującym tempie. Columbus Elite dysponuje jednym z najlepszych w kraju systemem prowizji i awansów oraz profesjonalną kadrą managerską, która sprawdziła się w poprzednich tego typu projektach. Liczymy, że po połączeniu sił z Columbus Energy, który dopiero teraz angażuje się w 100% w projekt, osiągniemy spektakularne wyniki, bo dla nas to jest dopiero rozgrzewka – komentuje Paweł Bednarek, prezes Columbus Elite.

Przypomnijmy, że obecna edycja programu “Czyste Powietrze” jest skierowana do właścicieli jednorodzinnych domów mieszkalnych i obejmuje dofinansowanie kompleksowej termomodernizacji budynków oraz wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne źródła, spełniające najwyższe normy. Dopłaty można uzyskać na: wymianę kopciucha, czyli nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe na nowy efektywny i ekologiczny kocioł, modernizację instalacji grzewczej, ocieplenie budynku, wymianę okien i drzwi, zakup rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, montaż instalacji fotowoltaicznej. W przypadku najwyższego poziomu dofinansowania, z kompleksową termomodernizacją, poziom dofinansowania wynosi nawet 135 000 zł.

– Czytaj także: Columbus przekazuje małopolskim szkołom unikalne minipanele fotowoltaiczne

Źródło: informacja prasowa – Columbus Energy

Fot. Columbus Energy, Canva (Pawel_B, ZakS Photography)

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.