Dobre panele fotowoltaiczne to podstawa. Nowa oferta Columbus Energy

Każdy, kto chciałby mieć własną elektrownię fotowoltaiczną, może teraz skorzystać z nowej oferty Columbus Energy. W tej branży liczą się komponenty najwyższej jakości. Dlatego do wyboru są panele monokrystaliczne Full Black dwóch sprawdzonych producentów: Longi Solar i Sunport.

Dobre panele to wydajność i pewność, że nasza mała farma fotowoltaiczna będzie działać bez zarzutu. Na instalację systemu jest 15-letnia Gwarancja Totalna, można też skorzystać z najtańszego finansowania (RRSO do 4,5 % do 10 lat). Standardem w firmie jest już szybki montaż, zgłoszenie do zakładu energetycznego, a także pakiet Columbus Care, czyli monitoring pracy domowej elektrowni słonecznej.

Przyszli właściciele domowych instalacji fotowoltaicznych już teraz w ramach jednej ceny od Columbus Energy mogą wybrać swoją technologię:

  • panele LONGi Solar Half Cut PERC 315 Wp Full Black,
  • panele Sunport MWT Back-Contact PERC 325 Wp Full Black.

Technologia dostępna będzie w obu dotychczasowych ofertach dla domów jednorodzinnych STANDARD i SMART. Do niej eksperci firmy dostosują odpowiedni inwerter lub mikroinwertery (w przypadku wymagających dachów), konstrukcję montażową, zabezpieczenia przepięciowe i okablowanie.

Columbus Energy to lider na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych. Firma koncentruje się na rozwoju organizacji i coraz wyraźniej rozszerza swoją działalność w segmencie fotowoltaiki. Priorytetem są również farmy fotowoltaiczne – firma rozpoczęła w tym roku budowę 12,5 MW z 357 MW projektów zlokalizowanych w całej Polsce. Spółka pracuje również nad innowacyjnymi rozwiązaniami na rzecz infrastruktury e-mobility.  Marce Columbus Energy na koniec czerwca 2019 zaufało już ponad 6 200 rodzin i firm.

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Ukraina: uruchomiono dwie duże farmy wiatrową i słoneczną

Pierwsza z nich, elektrownia słoneczne nazwana “Pokrovskaya SES”, powstała w rejonie Nikopolskim obwodu Dniepropietrowskiego. Jej moc to 240 MW. Składa się na nią przeszło 840 tysięcy paneli fotowoltaicznych, wszystkie produkcji koreańskiej spółki Risen. W materiałach prasowych koncern chwali się, że jest to druga pod względem mocy elektrownia słoneczna w Europie. Przy jej budowie DTEK korzystało z pomocy m.in. Siemensa.