1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Ekowydarzenia #31

Ekowydarzenia #31

W tym tygodniu na całym świecie młodzi będą strajkować dla klimatu! Dołącz do nich! Ale to nie wszystko, bo przed nami także tydzień pełen konferencji na temat przyszłości energetycznej i klimatycznej kraju oraz całego kontynentu. Najważniejsze wydarzenia odbędą się w kilku polskich miastach. Nasza redakcja również uczestniczy w tych przełomowych spotkaniach.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

20-22 września

XIII Europejski Kongres Gospodarczy i 6. European Tech and Start-up Days

European Economic Congress to okazja do spotkań na szczycie oraz przeprowadzenia konstruktywnych dyskusji dotyczących europejskiej gospodarki. Łącznie odbędzie się ponad 100 paneli dyskusyjnych. Kongres w Katowicach to idealna okazja do rozwijania ciekawych i nowych projektów, także międzynarodowych. Bez wątpienia podczas 6. European Tech and Start-up Days nie zabraknie takich pomysłów.

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się czołowi polscy i europejscy politycy, przedstawiciele biznesu, eksperci oraz naukowcy. Trzydniowe debaty i rozmowy będą też emitowane na żywo online.

Wydarzenie: klik

Transmisje: klik

image 11

21 września, godz. 9.30-15

XIII Konferencja Eko Wyzwania 

To już 13. edycja konferencji, skupionej wokół szeroko pojmowanej ekologii. Eko Wyzywania zgromadzą około 150 uczestników, a wśród nich znajdą się właściciele firm, zarządzający przedsiębiorstwami, samorządowcy, przedstawiciele nauki i NGO’s oraz politycy. Konferencja odbędzie się w Hotelu Ibis Styles Wrocław

Główne wątki dyskusji: zielona energetyka, sektor budownictwa, transport, energia odnawialna, wodór, oszczędność surowców, zielone miasta i inne.

Zapisy: klik

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

23 września

Green Energy Congress w Krakowie

Energetyka, przemysł, społeczeństwo, Top Eco Innovation – to cztery bloki tematyczne pierwszej edycji konferencji Green Energy Congress. Wydarzenie ma na celu budować świadomość i wyznaczać trendy efektywnej i ekologicznej energetyki.

Wydarzenie: klik

image 12

24.09, 10:00 (cała Polska)

Wspólne działanie lub wspólne wymieranie

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny i inni młodzi ludzie wyjdą na polskie ulice już w piątek, aby wyrazić swoje obawy o przyszłość planety. Białystok, Poznań, Kraków, Warszawa, Nowy Sącz – w tych, a także innych miastach odbędą się wspólne przemarsze. Cel: zmiana podejścia do kryzysu klimatycznego. 

Wszystkie poszczególne wydarzenia znajdziesz na profilu MSK.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.