Fabryka Wody w Szczecinie szuka wykonawcy wnętrza Edukatorium

Fabryka Wody w Szczecinie szuka wykonawcy wnętrza Edukatorium

Spółka Fabryka Wody poszukuje wykonawcy części edukacyjnej. Jego zadaniem będzie zaprojektowanie wnętrza Edukatorium (w tym eksponatów), wyprodukowanie ich, dostawa z montażem, a później także serwisowanie.

Urząd miasta Szczecin w połowie kwietnia poinformował o ogłoszeniu przetargu na wykonawcę części edukacyjnej aquaparku Fabryka Wody. Jakie są warunki?

Edukatorium w Fabryce Wody – szczegóły przetargu

Inwestorem jest spółka celowa Fabryka Wody Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo zamierza przeznaczyć na ten cel 25,83 mln zł. Edukatorium będzie podzielone na sześć bloków tematycznych, każde z „patronem naukowym”. To Kosmos (fizyka/matematyka), Klimat (geografia), Ocean (biologia), Człowiek (chemia), Cywilizacja Wody (humanizm) i Hydroinżynieria (historia).

Zakres prac to zaprojektowanie i wykonanie wnętrza oraz eksponatów, dostawa, montaż oraz serwisowanie. Zainteresowane firmy mogą składać wnioski do 11 maja br. do godz. 12.00. Ocena wniosków nastąpi w czerwcu, w lipcu dialog konkurencyjny, a w sierpniu firmy zostaną zaproszone do składania ofert (przez dwa miesiące). Rozstrzygnięcie ma nastąpić w październiku, zawarcie umowy w listopadzie.

– Dzięki aranżacji wnętrz, wirtualnym przewodnikom (którzy będą oprowadzać po eksponatach poprzez animacje, filmiki, dźwięk) zwiedzający mają poczuć się jak prawdziwi odkrywcy, którzy nie boją się pytać, wątpić i badać otaczający świat. Dzięki testom i analizom znajdą odpowiedź na nurtujące ich pytania – oznajmił Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Fabryk Wody.

Źródło: infoludek.pl