Nowa, fotowoltaiczna pozycja w ofercie Innogy

Innogy Polska wprowadziło do swojej oferty specjalną propozycję dla klientów indywidualnych zainteresowanych fotowoltaiką: instalację PV oraz darmową przez rok energię elektryczną.

Pierwszego marca br. do oferty Innogy trafiła propozycja dla wszystkich zainteresowanych OZE – „Stabilny Prąd”. Firma włączyła do sprzedaży nowy produkt dla klientów indywidualnych, składający się z dachowej instalacji fotowoltaicznej i pakietu energii do darmowego wykorzystania.

Podstawowa opcja z instalacją fotowoltaiczną o mocy 3,24 kWp kosztuje 210 zł miesięcznie. Wraz z zakupem instalacji klienci otrzymają do wykorzystania do końca 2018 roku 3000 kWh prądu za darmo. Warunkiem otrzymania darmowego prądu, jest podpisanie aneksu do kompleksowej umowy do produktu „Stabilny Prąd”.

Opisana oferta zaadresowana jest do klientów indywidualnych. Propozycja aktualna jest do końca tego roku.

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Czarna pszczoła powróciła do Polski na dobre?

Zadrzechnia fioletowa (Xylocopa violacea) prawdopodobnie już na stałe wróciła do Polski. W 2002 roku uznano ją za gatunek wymarły. W 2005 roku zanotowano pierwsze po 70 latach przypadki jej występowania na terenie naszego kraju. W 2018 roku odnaleziono 28 nowych stanowisk. To pozytywna wiadomość, ponieważ zadrzechnia mimo groźnego wyglądu jest nieszkodliwa i w dodatku pożyteczna.